TTG Polska Dziennik Turystyczny

0 zł opłat pasażerskich w Centralwings

Od najbliższego poniedziałku do niedzieli (13 – 19 lutego) polskie tanie linie lotnicze Centralwings oferują bilety na wszystkie połączenia rozkładowe bez żadnych opłat pasażerskich. Cena biletu jest jednocześnie ostateczną ceną podróży.

Aby skorzystać z promocji wystarczy odwiedzić stronę www.centralwings.com między 13 a 19 lutego i wybrać dowolny lot z dostępnych w ofercie Centralwings. Promocyjna cena dotyczy wszystkich połączeń rozpoczynających się w Polsce i za granicą w dniach 22 lutego – 6 kwietnia 2006 roku (obejmuje więc część lotów z rozkładu letniego). Aby skorzystać z oferty, nie trzeba kupować biletu powrotnego.

Dzięki najnowszej promocji Centralwings można się wybrać do Bolonii, Dublina, Edynburga, Grenoble, Kolonii, Leeds/Bradford, Lizbony, Londynu/Gatwick, Mediolanu, Rzymu czy Shannon taniej o 99 zł (w przypadku lotu w jedną stronę) lub o 198 zł (przy zakupie biletu w dwie strony).

To już trzecia w historii Centralwings akcja pod szyldem „0 zł opłat pasażerskich". Poprzednie cieszyły się olbrzymim powodzeniem – mówi Iza Bogus, rzecznik prasowy Centralwings – To nie wszystko, co mamy do zaoferowania! Przypominam, że od 8 lutego można już rezerwować bilety na nowe letnie połączenia do kurortów basenu Morza Śródziemnego –  dodaje Iza Bogus.

Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć na www.centralwings.com

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *