TTG Polska Dziennik Turystyczny

16. KRAKOWSKI SALON TURYSTYCZNY

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w 16. KRAKOWSKIM SALONIE TURYSTYCZNYM. Krakowski Salon Turystyczny to największa w południowej Polsce, cykliczna impreza turystyczna, organizowana już od 1993 roku przez firmę Grupa A05.

Poprzedni, 15. Krakowski Salon Turystyczny zgromadził 170 wystawców i ponad 7500 odwiedzających. Patronat nad tegoroczną edycją targów objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Krakowa, Wojewoda Małopolski, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Krakowska Izba Turystyki , Małopolska Organizacja Turystyczna.

Targi odbędą się w terminie: 7-9 kwietnia 2006 roku, w Centrum Kongresowym dawnego hotelu Forum w Krakowie, przy ul. Marii Konopnickiej 28 ; tajemnicze miejsce jakim jest od 3 lat budynek przy zakolu Wisły, vis a ’vis  kościoła  O.O. Paulinów na Skałce stanie się przez 3 dni miejscem wielkiego  festiwalu turystycznego, miejscem  spotkań Krakowian z przedstawicielami biur podróży i regionów z całej Polski i nie tylko; bardzo liczna będzie w tym roku reprezentacja  zagraniczna; obok wystawiających się od wielu lat Węgrów i Słowaków spotkamy się z przedstawicielami Chorwacji, Niemiec,  Grecji oraz z tak egzotycznych miejsc jak Chiny i Australia; prezentacja zaprzyjaźnionego z Małopolską regionu Jiangsu mamy nadzieję, że stanie się jedną z największych atrakcji Krakowskiego Salonu Turystycznego; wystawa  malarstwa  na jedwabiach wykonana przez chińskich artystów stanie się przebojem tegorocznej edycji. Jak co roku podczas Salonu organizujemy loterię dla Publiczności z szansą na niejedną atrakcyjną wygraną. Hotel Forum znajduje się w centrum miasta, posiada dogodny dojazd, a przede wszystkim dużą ilość miejsc parkingowych

16. KST przyniesie wiele niespodzianek! Warto samemu się o tym przekonać, biorąc udział w Salonie – do czego gorąco Państwa zachęcamy.

Krakowski Salon Turystyczny to najlepszy sposób na udaną sprzedaż letniej oferty!

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *