TTG Polska Dziennik Turystyczny

22. Konferencja MADE FOR Restaurant

Restauracja
Fot. Piotr Żyła

23 kwietnia 2024 r. w Hotelu Novotel Centrum Warszawa odbędzie się 22. Konferencja hybrydowa MADE FOR Restaurant, NEW RULES vol.1

Jak mówią organizatorzy: Chcemy, aby niemożliwe stało się prawdziwe. Konstruujemy restauracyjne PERPETUUM MOBILE na nowych zasadach. Plan jest taki: tego dnia w gronie ponad 600 liderów – czołowych restauratorów i ich pracowników – skonstruujemy prototyp innowacyjnej restauracji 2024; która zardzewiałe tryby wymienia na błyszczące, sprytnie dopasowane do tłoków gospodarki, polityki, technologii, do świeżych trendów; która zasila się zaskakującą energią pokolenia Zet i doświadczeniem X-ów; która naturalnie czerpie ze sztucznej inteligencji i usprawnia procesy; która komfortowo działa dając oddech przedsiębiorcom.

W czasie spotkania odbędą się degustacje, debaty, prace warsztatowe, a swoją wiedzą podzielą się Restauratorzy z Rankingu TOP 50 Restauratorów FORBES & FOR 2023. Będzie też miała miejsce PREMIERA rankingu TOP 50 Restauratorów FORBES&FOR 2024 w kategorii Innowator.

Organizatorem wydarzenia jest firma FOR SOLUTIONS.

MADE FOR Restaurant to cykliczne konferencje organizowane w największych aglomeracjach Polski, podczas których spotyka się rocznie około 1000 przedstawicieli biznesów gastronomicznych. Celem spotkań jest profesjonalizacja branży, nawiązanie biznesowych relacji oraz rozwój, edukacja i otwieranie polskiej gastronomii na rynek międzynarodowy.

Szczegóły: www.forsolutions.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *