TTG Polska Dziennik Turystyczny

400 inwestycji zgłoszonych do Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

4 kwietnia 2024 roku, o godzinie 12:00 startuje głosowanie internetowe Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”, więc nie zwlekaj ze zgłoszeniem obiektu.

Wszystkie obiekty warto zobaczyć na www.modernizacjaroku.org.pl. Zakończyłeś budowę i nie boisz się pokazać jej światu to zgłoś do Konkursu.

Miasta, gminy, wsie, prywatni inwestorzy, firmy budowlane, architekci, producenci mogą zostać uczestnikiem plebiscytu na najbardziej popularną inwestycję w Polsce, wystarczy zgłosić wybudowany nowy budynek, czy modernizację do Konkursu. Stworzona prezentacja startującego w głosowaniu obiektu wraz z jego promocją jest bezpłatną reklamę o wartości 5000 zł !!! i szansą na uzyskanie nominacji do Finału.

Głosowanie to najlepszy środek na popularyzację inwestycji i jego twórców. Obiekty rywalizują w klasyfikacji ogólnej oraz wojewódzkiej promując region. Ponad 400 samorządowych i prywatnych realizacji oczekuje już na głosy mieszkańców.

Na głosujących czekają zaproszenia na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie, któremu towarzyszy koncert znanego w Polsce i na świecie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Głosy można oddawać raz dziennie. Zapraszamy do aktywnego wspierania ulubionych inwestycji na www.modernizacjaroku.org.pl.

Statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku”, „Budowa XXI w.” to niezwykle cenne wyróżnienia, od dwudziestu ośmiu lat walczą o nie inwestorzy, wykonawcy, autorzy projektów najlepszych inwestycji budowlanych w Polsce. Nagrody przyznaje Jury w skład którego wchodzą przedstawiciele 11 Politechnik, ministerstw, największych izb budowalnych i architektonicznych. Głosowanie internetowe jest formą promocji i nie ma wpływu na merytoryczną ocenę Jury i przyznanie nagród w Konkursie.

Do końca lutego tego roku zgłosiło się już 400 realizacji, a czekamy na kolejne. Coraz więcej pretendentów do nagrody zdaje sobie sprawę, że naprawdę warto szczycić się swoimi sukcesami – i to nie tylko w dużej skali, na potężnych obiektach, ale również tymi mniejszymi, za to niezwykle cennymi i ważnymi dla lokalnych społeczności.

W Konkursie co roku startuje od 400 do 900 zgłoszonych obiektów, drogą elektroniczną docieramy do 2 820 000 odbiorców, a poprzez media drukowane do 500 000. 28 edycja Konkursu odbywa się pod patronatem Telewizji Polskiej – kanału TVP 3 co bez wątpienia pozwoli na jeszcze większe upowszechnienie idei Konkursu. Cieszymy się od lat poparciem m.in. Ministerstw statutowo zajmujących się budownictwem, infrastrukturą, ochroną środowiska, Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Związku Powiatów Polskich, Marszałków Województw, Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów i innych partnerów i mediów.

Dzięki wsparciu Telewizji Polskiej, dziennikarze oddziałów regionalnych TVP 3 towarzyszyli wizytacjom obiektów, a telewizja była w najważniejszych momentach Konkursu, takich jak obrady Jury, czy Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia naród na Zamku Królewskim w Warszawie.

Do zobaczenia na Gali podsumowania 28. edycji w Rezydencji Królów i Rzeczypospolitej Zamku Królewskim w Warszawie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *