TTG Polska Dziennik Turystyczny

47. edycja PATA Travel Mart w sierpniu w Bangkoku

PATA Travel Mart
Fot. PATA

Targi PATA Travel Mart 2024 odbędą się w Narodowym Centrum Kongresowym Queen Sirikit (QSNCC) w Bangkoku w Tajlandii, w dniach 27–29 sierpnia.

47. edycja PATA Travel Mart to najważniejsza platforma dla specjalistów z branży podróży i turystyki w regionie Azji i Pacyfiku, dająca możliwość nawiązania kontaktów i rozwoju biznesu. Wydarzenie ma na celu ułatwienie dostępu do kluczowych decydentów, nawiązanie nowych relacji z klientami, poszerzenie sieci kontaktów oraz nawiązanie nowych partnerstw i wzmocnienie już istniejących.

Dyrektor generalny PATA, Noor Ahmad Hamid, podkreślił aktualność PATA Travel Mart, zwłaszcza że sektor podróży i turystyki w regionie Azji i Pacyfiku przeżywa znaczne ożywienie. Wydarzenie obejmie jednodniową konferencję, dwudniowe targi podróży biznesowych oraz ponad 10 000 spotkań biznesowych. Dzięki temu jest to doskonała okazja dla profesjonalistów z branży do nawiązywania kontaktów, współpracy i odkrywania nowych możliwości biznesowych.

Hamid zauważył, że Tajlandia, z prawie 30 milionami gości z zagranicy w 2023 r. i niedawną polityką zwolnienia z obowiązku wizowego dla podróżnych z ponad 60 krajów, stanowi doskonałe tło dla tworzenia sieci kontaktów między przedsiębiorstwami.

Więcej informacji na stronie www.pata.org

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *