TTG Polska Dziennik Turystyczny

50 stempli w paszporcie K-POT

Paszport Turystyczny

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna z powodzeniem kontynuuje akcję Paszportów Turystycznych. W tym roku turyści zwiedzają region z ich siódmą edycją.

Akcja Paszportów Turystycznych polega na odwiedzaniu wskazanych miejsc na Kujawach i Pomorzu, zdobywaniu pieczątek potwierdzających zwiedzanie oraz udziale w związanych z kampanią imprezach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Dokument podróży po atrakcjach regionu można otrzymać w punktach informacji turystycznej, u partnerów akcji oraz w bydgoskiej siedzibie K-POT przy al. kard. S. Wyszyńskiego. Do paszportu dołączona jest Karta konkursowa z miejscami na kolejne pieczątki, które potwierdzają obecność posiadacza w wskazanych miejscach. Jak informują organizatorzy, w tym roku odwiedzając wszystkie rekomendowane punkty, można zebrać na karcie konkursowej 51 potwierdzających stempli. K-POT poleca wizyty i poznanie prawie 120 atrakcji, także tych najmniejszych, które nie posiadają uznanej marki.

Do udziału w konkursie dającego szansę zdobycia atrakcyjnej nagrody, kwalifikuje liczba co najmniej trzech pieczątek z dziewięciu proponowanych tras podróży. To nie wszystko. Należy bowiem dodatkowo napisać rekomendację jednej z dziewięciu tras, które znalazły się w Paszporcie 2018. Nagrodami są między innymi vouchery pobytowe w ciekawych miejscach regionu. Aby się o nie ubiegać trzeba zebrać przynajmniej 20 pieczątek z minimum pięciu różnych tras zwiedzania oraz w nie więcej niż trzech zdaniach polecić jej atrakcje. W puli są także inne nagrody, które można zdobyć po zebraniu 10 pieczątek z minimum trzech tras, i oczywiście, napisaniu trzyzdaniowej notki polecającej.

Nazwę Paszport Turystyczny nosi również aplikacja na urządzenia mobilne, którą można pobrać bezpłatnie w Google Play. Dzięki niej możliwe jest zbieranie wirtualnych pieczątek i punktów konkursowych. On-line można na bieżąco śledzić kolejność na liście rankingowej. Osiągnięcia turystycznych liderów robią wrażenie.

Wykaz punktów informacji turystycznej, miejsc, w których wbijane są pieczątki w paszportach, kalendarz imprez oraz regulamin konkursu znajduje się tutaj.

źródło: POT

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *