TTG Polska Dziennik Turystyczny

50-te urodziny Hotelu Novotel

Hotel Novotel
Fot. Piotr Żyła

Hotel Novotel w Warszawie (kiedyś znany jako Hotel Forum) przez cały rok świętować będzie swoje półwiecze. Z tej okazji 9 kwietnia 2024 r. odbyła się uroczysta gala.

Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje, nawiązujące zarówno do przeszłości, jak i przyszłości tego miejsca. Na gości czekały m.in. pokój stylizowany na Pewex czy interaktywna fotobudka z panoramicznym widokiem na Warszawę. Uroczystość ukazała ewolucję hotelu oraz przywołała wspomnienia o wykwintnych bankietach i niezapomnianych wydarzeniach, które stały się miejscem spotkań różnorodnych kultur i gości przyjeżdżających do stolicy. Wieczór uświetnił koncert Reni Jusis, która zaprezentowała własny repertuar oraz covery utworów zespołu ABBA, a całość poprowadził prezenter telewizyjny Mateusz Hładki.

Duże wrażenie na gościach zrobił też mierzący 1,5 metra wysokości i ważący 5 kilogramów tort urodzinowy w kształcie charakterystycznego budynku hotelu.

Jubileusz 50-lecia to doskonała okazja, żeby podziękować wszystkim naszym gościom, partnerom oraz pracownikom, za pełną pasji i poświęcenia pracę. Novotel Warszawa Centrum to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie. Przez pięć dekad hotel kształtował i nadal kształtuje kolejne pokolenia hotelarzy. Mimo dynamicznych zmian w branży hotelarskiej, nasza gościnność pozostaje niezmiennie ponadczasową wartością, co doskonale pokazuje nasza historia – podkreślał Wojciech Kęsik, dyrektor hotelu Novotel Warszawa Centrum. – To nie tylko miejsce, gdzie ludzie nocują, to miejsce, które staje się częścią ich wspomnień i doświadczeń. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego dostarczania wyjątkowych chwil gościom, zachowując wartości i ducha gościnności, które są fundamentem naszej działalności przez ostatnie pięćdziesiąt lat.

Podczas uroczystości przedstawiono również plany na przyszłość. Zwrócono uwagę na dobiegającą końca modernizację pokoi i przestrzeni rodzinnych, a także ofertę konferencyjną oraz udogodnienia i atrakcje dla gości, jak np. śniadania z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Dla Novotelu ważne jest również zrównoważone hotelarstwo, w związku z czym podczas wieczoru pokazano kilka z ekologicznych praktyk, stosowanych przez spółkę.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *