TTG Polska Dziennik Turystyczny

Adam Sanocki nowym członkiem Zarządu PPL S.A.

Adam Sanocki

Rada Nadzorcza Polskich Portów Lotniczych S.A. powołała 16 kwietnia 2024 r. nowego członka zarządu PPL. Adam Sanocki został wyłoniony w drodze konkursu, wcześniej pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej CPK, z której złożył rezygnację.

Adam Sanocki jest doświadczonym doradcą biznesowym i komunikacyjnym z ponad dwudziestoletnim stażem. Pełnił funkcje zarządcze i był członkiem organów nadzoru w wielu polskich i międzynarodowych organizacjach oraz firmach doradczych. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów strategicznych i wsparciu w tym zakresie spółek, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Ekspert w budowaniu strategii komunikacyjnych, zarządzaniu ryzykiem, komunikacji kryzysowej oraz tworzeniu i wsparciu procesów sprzedaży.

Nagradzany za zrealizowane projekty restrukturyzacyjne w branży: przemysł i infrastruktura. Jest pasjonatem nowych trendów w komunikacji. Były dziennikarz i doświadczony rzecznik prasowy. Z branżą lotniczą związany od ok. 20 lat. Współpracował między innymi z takimi podmiotami jak CPK czy Lockheed Martin. Absolwent Politologii na Uniwersytecie Śląskim oraz EMBA na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładowca akademicki, m.in na Uniwersytecie Warszawskim.

źródło: Polskie Porty Lotnicze S.A.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *