TTG Polska Dziennik Turystyczny

AirAsia uruchamia bezpośrednie loty z Bangkoku na Okinawę

Okinawa
Fot. Unsplash

AirAsia rozszerza swój zasięg na rynek japoński, uruchamiając bezpośrednie loty z Bangkoku na Okinawę, słynną rajską wyspę w południowej części Japonii.

Nowe połączenie zostanie uruchomione 2 kwietnia 2024 r. i będzie obsługiwane cztery razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Okinawa, często nazywana japońskimi Hawajami, oferuje odwiedzającym wyjątkowe wrażenia. Tutaj możesz zanurkować w morzu, popływać obok majestatycznych rekinów wielorybich, cieszyć się zakupami i delektować się wykwintnymi smakami lokalnej kuchni. Daje to możliwość poznania nowego podejścia do doświadczania Japonii.

Santisuk Klongchaiya, dyrektor generalny AirAsia Tajlandii, stwierdził, że „Japonia zawsze była popularnym kierunkiem podróży dla tajlandzkich turystów, a Tajlandia nadal cieszy się popularnością wśród naszych japońskich gości. W związku z dużym popytem linie Thai AirAsia będą teraz po raz pierwszy latać bezpośrednio na Okinawę, wyznaczając drugą trasę do Japonii obsługiwaną przez Thai AirAsia, po wprowadzeniu lotów do Fukuoki w październiku 2022 r”.

Okinawa,wyspa w południowym regionie Japonii, słynie z dziewiczych białych plaż, zapierającego dech w piersiach morskiego życia i wyjątkowej kultury. Wyspa ta jest skarbnicą wspaniałych atrakcji turystycznych i oferuje ekskluzywne doznania kulinarne, prezentując odkrywcom świeże spojrzenie na kulturę Japonii.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *