TTG Polska Dziennik Turystyczny

Aslema Tunezja w Jachrance

W minionym roku Tunezję odwiedziło ponad 125 tys. polskich turystów. W tym roku wyjedzie ich o 12 proc. więcej. Spory udział w tym wyjazdowym sukcesie ma niezależne biuro touroperatorskie Sun&Fun Holidays z Warszawy, istniejące na rynku od trzech lat.

– Specjalizujemy się w organizowaniu wypoczynku w krajach, gdzie zawsze świeci słońce i jest pogoda, czyli w Egipcie i Tunezji – powiedziała podczas integracyjnego spotkania w Jachrance Joanna Olejniczak-Mojek, prezes Sun&Fun Holidays. Impreza „Aslema Tunezja” została zorganizowana, już po raz kolejny przez biuro touroperatorskie oraz Tunezyjski Urząd ds. Turystyki (ONTT) dla biur turystycznych, agentów i dziennikarzy. Integracyjne spotkanie stało się okazją do zaprezentowania oferty na najbliższe miesiące.

Fethi Mami, dyrektor ONTT zwrócił uwagę na atrakcje Tunezji: walory klimatyczne, thallassoterapii, bogatą bazę pól golfowych ora ośrodków odnowy biologicznej.

Prezes biura powiedziała, że Tunezja wciąż jest krajem nie do końca odkrytym. Poza piaszczystymi plażami, zabytkami historycznymi i religijnymi turystów przyciąga dobrze wyposażona baza wypoczynkowa, warunki do uprawiania sportów ekstremalnych, programy dostosowane do oczekiwań i życzeń klientów. Podkreśliła, że coraz popularniejsze stają się wyjazdy incentive. W Sun&Fun doceniając znaczenie tego typu wyjazdów już w 2004 roku utworzono wyodrębniony  dział.

Pani prezes poinformowała także, że dzięki liniom TUNISAIR do Tunezji można lecieć samolotem nie tylko z Warszawy, ale także z Katowic (gdzie w 2005 roku uruchomiono filię Sun&Fun), Krakowa i Wrocławia.

Do Jachranki na spotkanie integracyjne przyjechali także: ambasador Tunezji w Polsce – Bechir Chebaane, dyrektor ONTT – Fethi Mami, dyrektor przedstawicielstwa Tunezyjskich Linii Lotniczych TUNISAIR – Fourat Haddad. Prezentację poprowadził wiceprezes Sun&Fun – Samir Hamuouda.

Tekst i fot.: wrc

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *