TTG Polska Dziennik Turystyczny

ATM 2024: Polska na Bliskim Wschodzie

Marek Traczyk na Arabian Travel Market

Arabian Travel Market 2024 za nami. To wiodące targi turystyki przyjazdowej i wyjazdowej z Bliskiego Wschodu generujące transakcje i umowy, których wartość przekracza 91 miliardów AED.

ATM 2024 odbyły się z początkiem maja i warto było je odwiedzić. Wystawa skierowana do odbiorców biznesowych odbywa się, jak co roku, w Dubai World Trade Center, gdzie wpływowym kupującym i odwiedzającym zaprezentowano tysiące produktów i ofert miejsc docelowych z całego świata. Wśród nich była też Polska.

Poprzednie edycje przyciągnęły wielu profesjonalistów, ministrów rządów i międzynarodowych gości, którzy zebrali się, aby nawiązać kontakty, negocjować oraz identyfikować najnowsze trendy w podróżowaniu. Odbyło się wiele ekscytujących wystąpień, rozmów i dyskusji panelowych, w tym przemówienia programowe najważniejszych osób z branży.

31. edycję ATM odwiedził Marek Traczyk, redaktor naczelny TTG Polska. Więcej szczegółów w jego relacji wideo.

Zapraszamy do oglądania.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

4 Responses

 1. Nie potrafimy przedstawić dobrej oferty na Niemcy, Austrię i inne europejskie kraje, a w emiratach to już klęska totalna. W każdym razie już widać turystów z bliskiego wschodu na naszych szlakach. W Zakopanem, Krakowie i wielu innych destynacjach coraz częściej widać turystów w arafatkach, którzy są zafascynowani naszym krajem. Tam są pieniądze i warto się tam reklamować. Dla mieszkańców tych wysokorozwiniętych krajów, nasza kultura staje się egzotyczną i niedługo będą do nas jeździć jak niegdyś my na Safari w Kenii…

 2. Nitras nikogo nie słucha, więc może do jego partyjnych szefów powinna dotrzeć wiadomość, że Polska Organizacja Turystyczna MUSI przejść gruntowną przebudowę !!!
  W obecnym składzie kadrowym i przy tym kierownictwie, POT jest intelektualnie niezdolny do jakichkolwiek konstruktywnych działań. Ryba psuje się od głowy, więc do pracy w pozorowanych konkursach dobierani są tacy kandydaci, którzy nie będą stwarzali zagrożenia dla obecnego bardzo miałkiego kierownictwa.
  Cała Europa przeźywa boom w przyjazdach zagranicznych – a u nas udział turystyki w PKB nieustannie maleje.
  Czy Polskę na to stać ??!!

 3. Kogo to obchodzi, że turystyka marnieje?
  N I K O GO z władz naczelnych.
  Ludzie turystyki nie wychodzą na ulice protestować.
  Nie ma też instytutów badawczych które by pokazały jakie straty są w tym sektorze.
  Mówimy o miliardach strat w przychodach krajowym PKB!
  co do Nitrasa:
  dobrze się bawi na rynku lokalnym, chyba nie wzbije się wyżej Zdroju z którego pochodzi.

 4. Caro Marek, sono felice di vederti sempre molto attivo nelle fiere che io ho frequentato per molti anni dal loro inizio, ATF, IT&CM, ECC.
  ATM — da quando tu non eri nato !!!! e ho visto crescere con successo fino ai nostri giorni. Come pure ho visto la crescita di tutti i paesi del Golfo e del Sud Est Asiatico e non solo.

  Oggi sono diventati esclusivi negli inviti stampa dando la precedenza a BLOGGERS il cui compito è di partecipare per divertirsi e pubblicare qualche foto. Io sono rimasto nella tradizione descrivendo con ampi articoli che esaltano l’immagine delle destinazioni che visito. es: https://eturbonews.com/aviation-event-2024-rmo-shaping-the-future-of-aviation/ dove ci siamo incontrati dopo molto tempo, e sto scrivendo anche sul turismo della Moldavia per aiutare il territorio a scvilupparsi. Mi auguro di incontrarti di nuovo presto, Mario

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *