TTG Polska Dziennik Turystyczny

ATM: Wiodące marki przygotowują się do zaprezentowania najnowszych innowacji w Dubaju

Travel Tech ATM

Ponad 100 wiodących firm z branży technologii turystycznych będzie wystawiać się na targach Arabian Travel Market (ATM) 2024, które odbędą się w Dubai World Trade Center w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w dniach 6-9 maja.

Powierzchnia Travel Tech ATM 2024 będzie o 56% większa niż w roku ubiegłym, a w tym roku weźmie w niej udział o 33% więcej wystawców, dzięki dużemu zainteresowaniu ze strony firm chcących zaprezentować swoje innowacje przed globalną publicznością.

Sponsorowana przez Sabre impreza ATM Future Stage – wcześniej znana jako Travel Tech Stage – zgromadzi ponad stu prelegentów światowej branży turystycznej, a także przedstawi najnowocześniejsze rozwiązania mające na celu poprawę wydajności i rentowności w branży. Delegaci zbadają, w jaki sposób można wykorzystać zaawansowaną technologię do wprowadzenia ulepszeń w różnych segmentach, w tym w płatnościach, rozwoju zawodowym, dostępności, zrównoważonym rozwoju i nie tylko.

– Moi koledzy i ja jesteśmy zachwyceni możliwością przedstawienia ATM Future Stage, który pozwoli wykorzystać stale rosnący poziom innowacyjności obserwowanej w naszej branży, jednocześnie opierając się na wieloletnim sukcesie naszej oferty Travel Tech – powiedziała Danielle Curtis, dyrektor Arabian Travel Market.

Na targach ATM 2024 po raz pierwszy przyznana zostanie także nagroda „Najlepsze wykorzystanie technologii” w ramach corocznych nagród dla wystawców. Wystawcy zostaną ocenieni pod kątem tego, jak i w jakim stopniu przyjęli i wdrożyli technologię na swoich stoiskach.

Tegoroczna edycja ATM po raz kolejny będzie gościć decydentów, liderów i specjalistów z branży turystycznej z całego Bliskiego Wschodu i spoza niego, zachęcając ich do nawiązywania nowych relacji i wymiany wiedzy, która może zmienić przyszłość światowych podróży i turystyki.

Ponad 40 000 specjalistów branży turystycznej, w tym 30 000 odwiedzających, wzięło udział w 30. edycji ATM w maju 2023 r., ustanawiając nowy rekord targów. Wystawa przyciągnęła ponad 2100 wystawców i przedstawicieli z ponad 155 krajów.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *