TTG Polska Dziennik Turystyczny

Aviation-Event 2024 CLJ już 15 marca w Rumunii

Aviation-Event 2024 CLJ

Międzynarodowy Port Lotniczy Cluj „Avram Iancu” wraz z Aviation-Event ma zapraszają na konferencję Aviation-Event 2024 CLJ, zaplanowaną na 15 marca 2024 r. w Cluj (Kluż-Napoka) w Rumunii. Tematem tegorocznej konferencji będzie „Nawigacja po zielonym niebie: integrowanie zrównoważonego lotnictwa i transformacji cyfrowej w operacjach lotniskowych”.

Tegoroczna konferencja poruszy tematykę zrównoważonego lotnictwa i skupi się na nowoczesnych technologiach przyjaznych dla środowiska, rozwiązaniach w zakresie energii odnawialnej oraz strategiach zmniejszania śladu węglowego w przemyśle lotniczym.

Moderowane dyskusje będą dotyczyć transformacji cyfrowej w operacjach lotniskowych, badając inteligentne technologie, analitykę danych i sztuczną inteligencję w celu optymalizacji zarówno zarządzania portem lotniczym, jak i jego bezpieczeństwem. Ponadto rozmowy panelowe i wystąpienia będą poświęcone wyzwaniom i wykorzystaniu szans w zakresie przepustowości i rozbudowy portów lotniczych, koncentrując się na zrównoważonym rozwoju infrastruktury, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom podróży lotniczych.

Konferencja będzie stanowić dynamiczną platformę do współpracy, dzielenia się spostrzeżeniami i kształtowania przyszłości lotnictwa.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na wydarzenie, odwiedź stronę www.aviation-event.com.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *