TTG Polska Dziennik Turystyczny

Aviation-Event 2024 RMO: Kształtowanie przyszłości lotnictwa

Aviation-Event

Międzynarodowy Port Lotniczy Kiszyniów wraz z Aviation-Event był gospodarzem wydarzenia Aviation-Event 2024 RMO, które było ważnym krokiem regionalnego przemysłu lotniczego w kierunku innowacji.

Ta prestiżowa konferencja zgromadziła kluczowych interesariuszy i liderów branży lotniczej z całego świata, aby zbadać aktualne trendy, wymienić spostrzeżenia i budować współpracę.

Aviation-Event to międzynarodowa platforma medialna i konferencyjna dedykowana branży lotniczej, organizująca i goszcząca wiodące konferencje lotnicze w ścisłej współpracy z partnerskimi liniami lotniczymi i lotniskami w Europie i poza nią. Od swojego powstania w 2007 r. wydarzenie Aviation-Event przyciąga liderów branży lotniczej do debaty i poszukiwania rozwiązań dla rozwoju branży lotniczej.

Aviation-Event 2024 RMO zapewniło kompleksowe forum dialogu i zaangażowania w kluczowych kwestiach mających wpływ na sektor lotniczy w regionie. Od ram regulacyjnych po rozwój infrastruktury, od trendów rynkowych po innowacje technologiczne – wydarzenie obejmowało szeroki wachlarz tematów mających na celu stymulowanie wzrostu i zrównoważonego rozwoju w lotnictwie Europy Wschodniej.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogromnego odzewu i entuzjastycznego udziału w tegorocznym Aviation-Event 2024 RMO. Konferencja ułatwiła dialog, wspierając nasze wspólne wysiłki na rzecz kształtowania przyszłości lotnictwa regionalnego. W miarę jak branża lotnicza stale ewoluuje i dostosowuje się do nowych wyzwań i możliwości, Aviation-Event pozostaje zaangażowana we wspieranie współpracy, napędzanie innowacji i rozwój globalnego ekosystemu lotniczego – powiedział Marcel Riwalsky, dyrektor generalny Aviation-Event.

– Mołdawia to mały kraj z bardzo precyzyjnym celem: integracją z Unią Europejską. Nie można mówić o nowej integracji bez uwzględnienia sektora lotniczego, gdyż jest to jedna z głównych osi transportu. Jesteśmy gospodarzami tak dużego wydarzenia międzynarodowego ze względu na znaczenie Mołdawii dla regionu i stosunków międzynarodowych. To bardzo ważny i optymistyczny sygnał dla nas i dla wszystkich naszych europejskich partnerów. Republika Mołdawii osiągnęła znaczący postęp w tym sektorze – powiedział podczas otwarcia konferencji Mircea Pascaluța, Minister Infrastruktury i Rozwoju Regionalnego Republiki Mołdawii.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *