TTG Polska Dziennik Turystyczny

Bezpłatne bilety na Dzień Dziecka w PKP Intercity

Pendolino
Fot. Bartosz Karwacki

Zbliża się czerwiec i Dzień Dziecka. Wielu rodziców zastanawia się nad atrakcjami dla swoich pociech na ten dzień. Jednym z pomysłów na tą okazję jest wycieczka. Planując podróż oprócz atrakcji myślimy jak dotrzeć w wybrane miejsce, najlepiej wygodnie i tanio.

Specjalnie na ten dzień PKP Intercity przygotowało ofertę specjalną, polegającą na bezpłatnych przejazdach dzieci do 16 lat wszystkimi pociągami przewoźnika w klasie 2. Bezpłatne bilety dostępne będą w kasach biletowych oraz u konduktorów. Na Pendolino bilety dla dziecka można pobrać tylko w kasie. Warunkiem gratisowego przejazdu jest posiadanie dokumentu potwierdzającego wiek np: legitymacja szkolna, paszport lub dowód osobisty, który będzie potrzebny przy kontroli biletów.

Rodzice i pozostali członkowie rodziny również nie muszą płacić pełnej ceny biletu, gdyż mogą skorzystać z licznych promocji np. oferty „Taniej z Bliskimi”. Oferta dotyczy przejazdów pociągami TLK oraz IC. Planując podróż pociągiem kategorii EIC lub Pendolino rodzice i pozostali członkowie rodziny mogą skorzystać z Biletu Rodzinnego dla od 2 do 5 osób.

Dla opiekunów uwzględniane są również zniżki ustawowe i handlowe np. bilet seniora.

Minusem tej oferty jest brak możliwości pobrania bezpłatnego biletu dla dziecka w internecie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *