TTG Polska Dziennik Turystyczny

Bilety na koncerty na www.traveliada.pl

Fani muzyki dobrze wiedzą, że w krajach naszych południowych sąsiadów jest więcej ciekawych koncertów i imprez muzycznych niż w Polsce. Nawet jeśli trasa koncertowa jakiegoś zespołu obejmuje również Polskę, bilety na ich występy w Czechach czy Słowacji są tańsze.

Dotychczas jednak sporym problemem było załatwienie sobie biletów. Portal turystyczny Traveliada.pl udostępnił swoim użytkownikom możliwość rezerwacji i zakupu biletów na koncerty i imprezy w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i w Austrii. Wystarczy wejść na www.traveliada.pl, w dziale "rezerwacje" kliknąć w link "bilety na koncerty" i rezerwować. Ta nowa opcja pozwala zarezerwować bilety i odebrać je w jednym z 9 punktów dystrybucji na terenie Polski, płacąc oczywiście w złotówkach. Możliwa jest również wysyłka biletów pocztą za dodatkową opłatą.
 
 Serwis powstał dzięki współpracy ze słowacką firmą Ticketportal. Strona ma  polską i angielską wersję językową, a dodatkowo możliwy jest bezpośredni dostęp do strony czeskiej, słowackiej i węgierskiej.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *