TTG Polska Dziennik Turystyczny

BRITISH AIRWAYS i CAMPUS TRAVEL zapraszają do Londynu

CAMPUS TRAVEL jeden z największych operatorów turystycznych w Polsce został partnerem BRITISH AIRWAYS w kampanii „Londyn jest bliżej niż myślisz” („London is closer than you think”).

CAMPUS TRAVEL dzięki platformie sprzedaży on-line www.campus.pl, własnemu CALL CENTER i sieci biur obsługi klienta w całym kraju zaprasza wszystkich do skorzystania z oferty BRITISH AIRWAYS w specjalnych, najtańszych stawkach. Zaletą korzystania z propozycji jest fakt, iż klient ma gwarancję wylotu i powrotu w terminie, ląduje na centralnie położonym lotnisku w Londynie i nie traci środków ani czasu na dojazd na lotniska znacznie oddalone od centrum stolicy Anglii. Ponadto można skorzystać z oferty British Airways Holidays i zarezerwować miejsce w jednym z osiemdziesięciu polecanych hoteli. 

BRITISH AIRWAYS oferują korzystne taryfy przelotów, możliwość rezerwacji miejsca w hotelu, transfery, informacje na temat aktualnych wydarzeń kulturalnych, dostępnych atrakcji lub polecanych restauracji. Wszystkiego można dowiedzieć się na specjalnie stworzonej witrynie internetowej www.londoniscloser.com oraz w magazynie „Londyn Bliżej“, który można znaleźć w każdym z biur obsługi klienta CAMPUS TRAVEL.

CAMPUS TRAVEL to jeden z największych operatorów turystycznych w Polsce. Od 1998 roku obsługuje blisko 100 tys. klientów rocznie. Posiada 10 biur obsługi klienta w największych miastach Polski, własne Call Center oraz sieć kilkudziesięciu agentów. W kwietniu 2006 r. firma uruchamia portal wakacyjny, gdzie znaleźć będzie można pełną ofertę wyjazdów wakacyjnych, w maju 2006 r. platformę oferującą bilety na imprezy muzyczne i sportowe, a od czerwca uruchamia program dla turystów zagranicznych pragnących odwiedzić Polskę.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *