TTG Polska Dziennik Turystyczny

BRITISH AIRWAYS: zmiany w ofercie Euro Traveller

20 kwietnia 2006 roku linie lotnicze British Airways w całej Europie wprowadziły znaczące zmiany do swojej oferty Euro Traveller – klasa ekonomiczna na krótkich trasach. Odtąd dostępne są bilety w jedną stronę stanowiące równowartość połowy ceny biletu tam i z powrotem.

Dokonywanie zmian rezerwacji jest teraz możliwe w biletach wszystkich taryf ekonomicznych za opłatą 50 Euro. Od października 2005 roku oferta była testowana na wybranych rynkach europejskich, między innymi na trasach z Warszawy i Krakowa do Londynu. Analiza sukcesu projektu umożliwiła jego rozszerzenie i wprowadzenie na stałe do oferty British Airways w całej Europie. 

Emilia Osewska – Mądry, dyrektor British Airways w Polsce mówi: „Działamy na bardzo konkurencyjnym rynku, uważnie go obserwujemy i staramy się odpowiadać na jego zapotrzebowanie. Mamy jednak na uwadze dochodowość obsługiwanych przez nas połączeń. Zaproponowaliśmy rozwiązanie, które jest odpowiedzią na popyt zgłaszany przez klientów, którzy oczekują niskich taryf i doskonałego serwisu. Nowa struktura cen daje naszym pasażerom możliwości planowania podróży według indywidualnych potrzeb.” 

Ceny biletów w British Airways w jedną stronę na trasie Kraków – Londyn lub Warszawa – Londyn rozpoczynają się od 130 zł plus podatki i opłaty lotniskowe.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej ba.com i w biurach podróży na terenie całego kraju oraz w British Airways: bezpłatny numer telefonu 00 800 44 11 592.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *