TTG Polska Dziennik Turystyczny

BUY POLAND, 25-26.10.2006, Poznań

BUY POLAND,  25-26.10.2006, Poznań 
stanie się największym spotkaniem branży turystycznej w Polsce

Do Polski, do Poznania przyjedzie ponad 130 międzynarodowych operatorów turystycznych z krajów o największym ruchu turystyki przyjazdowej. Będzie to dobra okazja, aby spotkali oni najbardziej wykwalifikowanych polskich dostawców wszystkich usług turystycznych.

Dzięki nowej formule spotkań kupujący – Hosted Buyers będą mogli dotrzeć do wybranych przedstawicieli polskiej branży. Celem organizatorów Buy Poland jest umożliwienie skutecznego dotarcia zagranicznych tour operatorów, sprzedających polską ofertę turystyczną – do polskich przedstawicieli. Dzięki workshopowi zostanie zaoszczędzony  czas i pieniądze, poprzez organizację umówionych spotkań  oraz poprawę efektywności pracy na targach.

Buy Poland jest nie tylko świetną okazją rozkwitu indywidualnego biznesu,  ale także kluczowym narzędziem promocji i turystycznego rozwoju Polski.

Buy Poland odbędzie się w Poznaniu, w dniach 25-26 października 2006 roku, (24-25 października 2007 roku), podczas Międzynarodowego Salonu Turystycznego TOUR SALON. Promotorami  Buy Poland 2006 – pierwszej nowoczesnej giełdy turystycznej, organizowanej na tak szeroką skalę, są:

– Międzynarodowe Targi Poznańskie
– Redakcja TTG Polska wraz z  innymi 15 międzynarodowymi  edycjami
– Holiday Travel – aktywny operator turystyki przyjazdowej

Patronat nad workshopem objęła Polska Organizacja Turystyczna.

Zainteresowani  udziałem w workshopie Buy Poland mogą się akredytować na otrzymywanie Buy Poland newsletter: http://www.buypoland2006.pl/newsletter/index.html

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *