TTG Polska Dziennik Turystyczny

BUY POLAND obecność obowiązkowa!

BUY POLAND – największy workshop – 10 powodów, dla których warto wziąć udział!

1. BUY POLAND – to najważniejsze spotkanie w tym roku z wykwalifikowanymi dostawcami usług turystycznych.

2. BUY POLAND – jest to profesjonalne wsparcie dla wszystkich podmiotów polskiej branży turystycznej i fachowa prezentacja polskiej oferty turystycznej na międzynarodowym forum.

3. Organizatorzy BUY POLAND współpracując z: Polską Organizacją Turystyczną, liniami lotniczymi, ekspertami w sprawach turystyki z wielu krajów, narodowymi i międzynarodowymi stowarzyszeniami turystycznymi, wybiorą i włączą do programu najważniejszych międzynarodowych touroperatorów oraz cieszące się renomą biura podróży. Firmy te  już współpracują lub planują poszerzyć  współpracę z Polską.

4. Ponad 100  zagranicznych biur podróży przyjedzie specjalnie na Buy Poland, aby spotkać się z polskimi operatorami turystycznymi. W krótkim czasie będą Państwo mogli nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami.

5. BUY POLAND jest nie tylko świetną okazją do rozkwitu indywidualnego biznesu, ale także kluczowym narzędziem promocji turystycznego rozwoju Polski.

6. Na BUY POLAND –  po stronie sprzedawców/wystawców znajdą się krajowi dostawcy usług turystycznych, hotelarskich i rekreacyjnych, w tym m.in.: gestorzy bazy, touroperatorzy, biura podróży oferujące turystykę przyjazdową, ośrodki SPA i Wellness, centra sportowe, linie lotnicze, przewoźnicy autokarowi.

7. Polskie firmy oferujące usługi turystyczne biorąc udział w targach TOUR SALON  i spotkaniach BUY POLAND oszczędzają czas i pieniądze – umożliwiamy spotkania „twarzą w twarz” z potencjalnymi i stałymi klientami w jednym miejscu i w krótkim czasie.

8. Planowanych jest do 30 spotkań z każdym z polskich operatorów turystycznych. Koszt jednego spotkania to zaledwie 30 zł.

9. BUY POLAND to wydarzenie, które polegać będzie na przygotowaniu profesjonalnych, wcześniej zaaranżowanych spotkań polskich SPRZEDAWCÓW oferty turystycznej z KUPUJĄCYMI zaproszonymi z różnych regionów świata.

10. Uwieńczeniem spotkań będzie  „post tour”, którego celem jest osobiste zapoznanie  zagranicznych  operatorów  turystycznych z ofertą, możecie Państwo gościć u siebie wybrane biura podróży.

Nie zwlekaj! Akredytacja na stronie http://buypoland2006.pl/pre/sellers.php
Więcej informacji na: http://www.buypoland.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *