TTG Polska Dziennik Turystyczny

Camp Hotelarzy 2024. „Moda, sztuka i Hotelarstwo”

Camp Hotelarzy 2024

Już 27 maja, w Hotelu Natura Mazur **** – Warchały, odbędzie się trzecia edycja Campu Hotelarzy, do udziału w którym wszystkich hotelarzy zapraszają Polskie Hotele Niezależne.

Pierwszym impulsem do organizacji w 2022 r. corocznego już „CAMPU HOTELARZY” była chęć świętowania w gronie przyjaciół z branży kolejnych urodzin Organizacji, która w tym roku kończy 27 lat, a treścią przewodnią wydarzenia była i nadal jest silna potrzeba integracji całej branży, budowanie oraz aktywny udział w coraz większej hotelarskiej społeczności, zawieranie nowych przyjaźni a także kontynuowanie sprawdzonych relacji biznesowych. Dziś Camp to również niecodzienne odnajdywania się hotelarzy w zabawie i twórczości, czerpanie z nich dużej dawki energii oraz świadome postrzeganie potrzeby rozwoju i samorealizacji. Hotelarze każdego roku aktywnie uczestniczą w organizowanych  zajęciach i zabierają ze sobą z Campu zawsze branżową wiedzę, trwałe relacje, dobre nastawie oraz motywację do twórczego działania na rzecz polskiego hotelarstwa. Coroczne spotkania coraz większego grona hotelarzy uwidaczniają wartość i efektywność wspólnych ambicji, planów, a w konsekwencji wspólnych realizacji.

– Jak każde nasze wydarzenie, także ten dzień będzie istotnym forum dla rozwoju oraz wymiany doświadczeń w środowisku branżowych liderów oraz zaproszonych Gości, wyjątkowym spotkaniem Hotelarzy wokół wspólnych spraw. Hotelarstwo nie może być nudne. Jesteśmy zobowiązani do patrzenia w przyszłość, kreowania i wdrażania nowych trendów, w czym zapewne pomogą nam zaproszone osobowości ze świata sztuki i środowiska modowego. Wszystkim Campowiczom gwarantujemy możliwość uczestnictwa w wyjątkowo szerokim wachlarzu różnorodnych wykładów oraz prelekcji: tych hotelowych, jak i artystycznych. Razem, po raz kolejny pokonamy bariery i sięgniemy po nowe szanse dla naszej branży, ale również dla własnych ambicji, pasji, marzeń… Zaskoczmy samych siebie i z całą mocą, bez ograniczeń, postawmy na naszą branżę, wzmacnianie relacji z Partnerami Fundacji oraz hotelarski temperament. Drodzy Hotelarze, to będzie dla nas zaszczyt, jeśli będziecie z nami podczas tego wydarzenia. Serdecznie zapraszam – mówi Elżbieta Lendo, prezes Polskich Hoteli Niezależnych.

Na co można liczyć podczas tegorocznego Campu Hotelarzy?

W tegorocznej edycji Campowicze przeniosą się do świata mody i sztuki, aby świadomie docenić ich wpływ na dobrostan i odpoczynek Gości w Hotelu. Nie zabraknie zajmujących prelekcji w obszarze najbardziej aktualnych zagadnień dla branży, takich jak możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich, czy konieczności wdrożenia w hotelach postanowień „Ustawy Kamilka”. Do działania wbrew jakimkolwiek ograniczeniom, by spełniać swoje pasje z energią i siłą, namawiać będzie wszystkich najmłodsza Polka z Koroną Ziemi oraz zaproszeni Goście ze świata mody i sztuki. Uwieńczeniem Campu będzie możliwość sprawdzenia swoich ukrytych talentów oraz wspólna kolacja nad brzegiem jeziora.

  • ORGANIZATOR: Polskie Hotele Niezależne
  • KIEDY: 27 maja 2024 r. godz. 10.30
  • GDZIE: Hotel Natura Mazur**** / Warchały
  • AGENDA WYDARZENIA ORAZ ZAPISY ONLINE: www.polskie-hotele-niezalezne.pl

 

Fundacja Polskie Hotele Niezależne: wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *