TTG Polska Dziennik Turystyczny

CAMPUS TRAVEL: „3 słońca” – SALONIKI, SPLIT, SOFIA

"3 Słońca" to oferta wyjazdów weekendowych (obejmująca weekend majowy) do jednych z najciekawszych miejsc w Europie: Salonik, Sofii i Splitu. W pełni sezonu są to jedne z najbardziej obleganych destynacji wakacyjnych.

SALONIKI (Grecja)
Greckie Saloniki to mekka słońca, idealne miejsce na romantyczny weekend, zrobienie zakupów, kąpiel w morzu i szaloną zabawę przez całą noc. Można spacerować po pięknym wzgórzu sosnowym, gdzie znajduje się Teatr Leśny. Można zawitać do Centrum Milos, gdzie odbywają się wystawy, spektakle i koncerty. W mieście znajdują się liczne sklepy, w których przed sezonem można zrobić świetne zakupy po umiarkowanych cenach. Najważniejsze, że w maju średnia temperatura to 25 stopni Celsjusza!

Więcej:

http://www.saloniki.org/foto/foto_index_en.htm
http://pl.wikipedia.org/wiki/Saloniki

SPLIT (Chorwacja)
Chorwacji nikomu nie trzeba zachwalać. Za nieduże pieniądze wraz z liniami MALEV zapraszamy na weekend do tego pięknego miasta. Można zabrać ze sobą deskę surfingową i rozpocząć sezon na Adriatyku. Można spędzić romantyczny weekend z ukochaną osobą lub zabrać całą rodzinę na plażę, a potem na pyszne ryby i wyśmienite wino. W Splicie lato zaczyna się wcześniej – zapraszamy!

Więcej:

http://www.visitsplit.com/index.php?lang=2
http://pl.wikipedia.org/wiki/Split

SOFIA (Bułgaria)
Sofia to mądre miasto. Nazwę nadano mu w XIV wieku, a wywodzi się ona z Bazyliki Św. Sofia. Słowo "sofia" oznacza w języku greckim "mądrość". Od czasów starożytnych Sofia słynęła ze swoich źródeł mineralnych. Większość z nich zachowała się po dziś dzień. Lecznicze właściwości wód mineralnych Sofii można sprawdzić w samym centrum miasta oraz w dzielnicach Kniażewo, Gorna Banja, Bankia, Owcza Kupeł oraz Iwaniane. W stolicy Bułgarii można bardzo dobrze zjeść, zrobić luksusowe zakupy, skorzystać z atrakcji muzycznych od Teatru Narodowego po dyskotekę Angel Club, pamiętając, że jest to w dalszym ciągu kraj tani dla Polaków.

Więcej:

http://www.sofia.bg/en/index_en.asp
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sofia

Promocja od 15 do 28 kwietnia 2006 r. tylko w sieci sprzedaży CAMPUS TRAVEL
Wystarczy zadzwonić na numer infolinii: 0801. 487.555, napisać maila: campus@campus.pl lub wybrać się do jednego z  Biur Obsługi Klienta.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *