TTG Polska Dziennik Turystyczny

CAMPUS TRAVEL i Eventim zapraszają na koncerty

CAMPUS TRAVEL i Eventim podjęły współpracę, której efektem jest bogata oferta umożliwiająca zakup biletów na wszelkiego rodzaju koncerty. Teraz każdy może wybrać się na imprezy lokalne oraz wydarzenia odbywające we wszystkich krajach europejskich. 

W zasięgu ręki są występy Creamfields, ATB, Tracy Chapman w Polsce oraz Erica Claptona, Santany, Madonny w Niemczech. „Czerpiąc z naszego ośmioletniego doświadczenia na rynku turystycznym, mogę śmiało powiedzieć, że Polacy coraz chętniej wyjeżdżają na koncerty odbywające się poza granicami naszego kraju,” powiedziała Agnieszka Kiełczyńska, Travel Department Manager CAMPUS TRAVEL.

Eventim został założony latem 2004 roku. Jest członkiem międzynarodowej firmy CTS Eventim AG Group, europejskiego lidera w dziedzinie sprzedaży biletów i organizacji imprez rozrywkowych. Eventim to jedyna europejska sieć sprzedaży biletów, w której klienci mogą kupić bilety na imprezy odbywające się w całej Europie. Posiada sieć oddziałów w następujących krajach: Austria, Chorwacja, Niemcy, Węgry, Holandia, Polska, Słowacja i Słowenia. 

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *