TTG Polska Dziennik Turystyczny

CAMPUS TRAVEL uruchomił nowy portal wakacyjny – campustravel.pl

CAMPUS TRAVEL, jedna z największych sieciowych firm turystycznych w Polsce i lider w sprzedaży biletów lotniczych online, rozpoczął ekspansję na rynek kompleksowych usług turystycznych. 7 czerwca wystartowała nowa wakacyjna platforma – campustravel.pl pod hasłem: „CAMPUS TRAVEL WAKACJE – Świat szeroko otwarty!“

Na bardzo przejrzystej stronie, zaprojektowanej według najnowszych standardów światowych i opartej na sprawdzonych, bezpiecznych technologiach, można dokonać zakupu pełnej oferty wakacyjnej dostępnej na rynku polskim – zarówno oferty letniej, jak i zimowej.

„Teraz wystarczy, że każdy Klient odwiedzi naszą platformę, wykręci numer infolinii lub wybierze się do jednego z dziesięciu Biur Obsługi Klienta i stoi przed nim możliwość wyboru wyjazdu wakacyjnego z ponad 10.000 lokalizacji będących w ofercie m.in. GTI, Exim Tours, Orbis Travel, Travel Time, Interhome czy Wezyr. Nowością jest zespolenie ofert wakacyjnych z ofertami dla młodzieży – kolonii i obozów. Obok wyjazdów wakacyjnych na www.campustravel.pl dostępna jest pełna oferta SPA w wyjątkowych i okazyjnych cenach, wyjazdy Incentive, koncerty, imprezy sportowe, w tym oferta dla golfistów, surferów, miłośników Formuły 1, rejsy, a nawet zakupu lubianych przewodników Pascala,“ powiedziała Agnieszka Kiełczyńska, Travel Manager w CAMPUS TRAVEL.

W ofercie znajdują się również wyjazdy dla pielgrzymów do Ziemi Świetej, Cypru, Fatimy. Oferta szkół windsurfingowych w Polsce i zagranicą oraz wyjazdy na specjalne zamówienie, jak pobyty na Alasce, Tanzanii, Syberii. W najbliższym czasie firma zapowiada rozszerzenie oferty o TUI oraz operatorów wakacyjnych z Bliskiego Wschodu, Azji i USA. 

„Tysiące Polaków każdego roku kupuje najlepsze bilety lotnicze w najniższych cenach. Oferujemy najniższą opłatę na rynku tzw. Transaction Fee, wzrasta wskaźnik obsługiwanych przez nas firm, dla których liczą się jakość obsługi i cena. Teraz przyszedł czas, aby stać się wakacyjnym partnerem dla wszystkich Polaków,“ dodała Katarzyna Kartanowicz, Wiceprezes CAMPUS TRAVEL.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *