TTG Polska Dziennik Turystyczny

Centralwings likwiduje loty na 6 trasach

Linia lotnicza Centralwings zamyka loty na następujących trasach:

• 25 maja Warszawa – Mediolan.
• 27 maja Mediolan – Warszawa.
• 27 maja Warszawa – Leeds/Bradford.
• 28 maja Leeds/Bradford – Warszawa.
• 26 maja Łódź – Dublin,
• 25 maja Dublin – Łódz.

Przewoźnik zaplanował swoją letnią siatkę połączeń rozkładowych i czarterowych przy założeniu, że firma sukcesywnie będzie zwiększała liczę samolotów z pięciu w 2005 roku, do dziesięciu boeingów 737 w czerwcu 2006 r. Niestety, na rynku nie udało się dotychczas pozyskać 10. samolotu, a w czerwcu rozpoczynają się intensywne operacje czarterowe zakontraktowane z biurami podróży. Ponadto kolejne państwa UE otworzyły dla Polaków rynki pracy i celem Centralwings jest zwiększenie oferowania do Portugalii i Hiszpanii.

– Z tych właśnie powodów byliśmy zmuszeni anulować loty do Mediolanu z Warszawy i Wrocławia, do Leeds z Warszawy i do Dublina z Łodzi. Centralwings zrezygnowały właśnie z tych połączeń, ponieważ zostały one wprowadzone zaledwie miesiąc temu, do letniej siatki, więc nasi klienci jeszcze się do nich nie przyzwyczaili – powiedziała serwisowi Pasazer.com Iza Bogus, rzecznik linii Centralwings.

Centralwings będzie zwracać pieniądze za niewykorzystane bilety lub zaoferuje alternatywne połączenia w miarę dostępnych miejsc.

Pasażerowie z Wrocławia do Mediolanu mogą zmienić rezerwacje na loty z Krakowa do Bolonii lub Rzymu, lub otrzymają zwrot pieniędzy za bilety. Pasażerowie lotów z Łodzi do Dublina mogą polecieć do Irlandii z Katowic. Pasażerów z Warszawy do Mediolanu przewiozą PLL LOT.

www.pasazer.com

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *