TTG Polska Dziennik Turystyczny

Centralwings: noc szalonych cen

W piątek (3 lutego) polskie tanie linie lotnicze Centralwings ogłaszają kolejną noc szalonych cen!

Przez trzy godziny – od 21.00 do 24.00 bilety na wybrane loty rozkładowe do wszystkich miast dostępnych w ofercie będą kosztować 100 zł brutto, bez żadnych opłat dodatkowych.
 
Aby skorzystać z promocji wystarczy odwiedzić stronę www.centralwings.com 3 lutego, pomiędzy godziną 21.00 a północą, i wybrać lot z dostępnych w ofercie Centralwings. Promocyjna cena dotyczy wszystkich lotów rozpoczynających się w Polsce w dniach 14 lutego – 15 marca 2006 roku. Aby skorzystać z oferty nie trzeba kupować biletu powrotnego!

Noc szalonych cen to bardzo popularna na zachodzie forma promocyjnej sprzedaży biletów.. Nasi pasażerowie też polubili już takie „szybkie” promocje – mówi Iza Bogus, rzecznik prasowy Centralwings – Gorąco zapraszam do odwiedzenia naszej strony także 8 lutego, w samo południe. Uruchomimy wtedy sprzedaż biletów na nowe letnie połączenia do miast basenu Morza Śródziemnego –  dodaje Iza Bogus.

Noc szalonych cen Centralwings dotyczy również pasażerów rozpoczynających podróż za granicą. Bilety na loty do Polski będą kosztować tylko 25 EUR / 20 GBP brutto – w zależności od waluty obowiązującej w kraju rozpoczęcia podróży. Oferta obowiązuje również w przypadku zakupu biletu w jedną stronę.
 
Promocje dotyczą rezerwacji dokonanych wyłącznie 3 lutego 2006 roku pomiędzy godzinami 21.00 a 24.00. Podróż powinna się odbyć w okresie 14 lutego – 15 marca 2006 roku.

Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć na www.centralwings.com

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *