TTG Polska Dziennik Turystyczny

Centralwings zwiększa liczbę lotów do Hiszpanii i Portugalii

W związku z otwarciem nowych rynków pracy dla Polaków Centralwings zwiększa liczbę lotów do Hiszpanii i Portugalii. W maju i czerwcu polskie tanie linie lotnicze wprowadzają kolejne rejsy do tych krajów. Samoloty Centralwings będą latały na następujących trasach:

Hiszpania
Warszawa  – Malaga (poniedziałek – trzy połączenia dziennie)
Kraków – Malaga (poniedziałek)
Warszawa – Gerona (wtorek)
Warszawa – Majorka (piątek, niedziela)
Katowice  – Majorka (piątek, niedziela)
Poznań – Majorka (niedziela)

Portugalia
Warszawa – Lizbona (środa, piątek, niedziela)
Warszawa – Faro (wtorek, sobota)

„Zwiększając naszą obecność na trasach do Hiszpanii i Portugalii wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych rodaków, którzy swoje plany wiążą z otwarciem nowych rynków pracy. Już teraz zainteresowanie lotami do Hiszpanii i Portugalii jest duże. Do tej pory Polacy latali tam jednak głównie ze względów turystycznych. Teraz dołączą do nich osoby szukające nowej pracy” – mówi Andrzej Kobielski, dyrektor siatki i czarterów Centralwings – Ze względu na wprowadzenie kolejnych rejsów do Hiszpanii i Portugalii zdecydowaliśmy ograniczyć w niewielkim stopniu naszą obecność na najsilniej eksploatowanym przez Centralwings rynku Wysp Brytyjskich i zawieszamy połączenie do  Leeds Bradford. Na Wyspach utrzymujemy jednak nadal bardzo silną pozycję, latamy do Londynu, Edynburga, Dublina i Shannon.
To nasz najważniejszy i strategiczny rynek”.

Obecnie Centralwings oferuje dziesięć połączeń tygodniowo do Hiszpanii oraz pięć połączeń tygodniowo do Portugalii. Właśnie na rejsach do Hiszpanii i Portugalii, cieszących się największym zainteresowaniem pasażerów, Centralwings rozważa podstawianie większych samolotów (taka sytuacja może wystąpić
np. na trasie Warszawa – Majorka).

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *