TTG Polska Dziennik Turystyczny

Cheryl Hudak zaprzysiężona na prezesa i głównego kierownika ASTA

Cheryl Hudak, właścicielka Travel Dimensions została wybrana na prezesa i głównego zarządzającego Amerykańskiego Stowarzyszenia Agencji Turystycznych (ASTA), 10 września na THERADESHOW w Orlando. Cheryl Hudak rozpoczyna tym samym swoją długoletnią międzynarodową prezesurę w ASTA.

W 1985 roku Hudak otworzyła Travel Dimensions i 1996 roku zakupiła inną agencję, aby uformować większy i bardziej efektywny biznes. Travel Dimensions jest agencją typu full serwis oferująca wycieczki korporacyjne, wczasy i zagospodarowanie wolnego czasu. W 1989 roku Hudak otrzymała tytuł Certyfikowanego Doradcy Podróży (CTC) z Instytutu Certyfikowania Agencji Turystycznych (ICTA).

Do władz ASTA wybrani zostali także Mary Peters jako wice prezes i Mike McCulloh jako skarbnik. Misją Amerykańskiego Stowarzyszenia Agencji Turystycznych i stowarzyszonych w nim organizacji jest profesjonalizm i opłacalność członków z całego świata poprzez efektywne reprezentowanie w przedsiębiorstwach i w rządzie, edukacji i treningu, i poprzez identyfikację i radzenie sobie z problemami związanymi z turystyką. Stowarzyszenie jest największym światowym i wpływowym stowarzyszeniem związanym z turystyką z ponad 20 tysiącami członków z 140 krajów.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *