TTG Polska Dziennik Turystyczny

Czy będzie The Beach Bols w Dębkach?

Informacja o tym, że klub The Beach nie zostanie otwarty, dwa miesiące temu sparaliżowała zarówno turystów, jak i właścicieli lokali i pensjoatów w Dębkach. Serwis internetowy www.debki.pl  informuje nas, że klub jednak będzie. Bols jednak tego nie potwierdza.

The Beach Bols to klub na plaży w Dębkach, zlokalizowany nad rzeką Piaśnica. W każdym sezonie ściągał tabuny młodych ludzi. Rewelacyjna lokalizacja, plażowy naturalny klimat i muzyka grana przez najlepszych polskich i europejskich dj-ów.

Przedsięwzięcie odniosło sukces, dlatego w zeszłym roku powstały dwa bliźniacze kluby w Warszawie i Sopocie. W kwietniu 2006 r. pojawiła się informacja o zmianie polityki inwestorów i o tym, że kluby nie będą w tym roku otwarte.

Sopot i Warszawa poradziłyby sobie ze stratą. Co innego Dębki. Właściciele barów, restauracji i pensjonatów byli przerażeni. Wiedzieli, że ta miejscowość bez The Beach dużo straci i, że znacznie zmaleje liczba młodych turystów.

Wierni goście The Beach nie chcieli uwierzyć, że inwestorzy zrezygnują z tak dochodowego przedsięwzięcia. Forum internetowe klubu na grono.net zawrzało. W końcu serwis www.debki.pl podał do wiadomości, że The Beach w Dębkach w tym roku będzie otwarty. Jak poinformowała Anna Szczepałek – PR manager The Beach, nie ma jeszcze decyzji co do tegorocznych planów. O co chodzi firmie Bols? Cóż się kryje za całym zamieszaniem? A może po prostu panuje tam dezorganizacja. Turyści są zdezorientowani. Nie pozostaje im nic innego, jak tylko czekać.

Wiktor Wawrzyniak

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *