TTG Polska Dziennik Turystyczny

Darmowy Internet na tarnowskim Rynku

Od kilku dni na tarnowskim Rynku każdy kto posiada laptop z karta sieciową może za darmo surfować po sieci. Wystarczy znaleźć wolne miejsce w jednym z licznych ogródków, zamówić „Tarninówkę” bądź też inny napój, włączyć laptopa i go skonfigurować!  

Z bezpłatnego dostępu do sieci Internet może korzystać jednorazowo ponad 60 osób. Dostęp jest ograniczony do przeglądania stron internetowych, wysyłania e-maili czy korzystania z komunikatorów. Pozostałe opcje, w tym ściąganie, filmów są zablokowane. 
 
Jak użyć za darmo Internetu na tarnowskim Rynku?
Start → Ustawienia → panel sterowania→ połączenia sieciowe → prawym przyciskiem myszy klikamy na ikonę połączenia sieciowe (karta WiFi) → wyświetl dostępne sieci bezprzewodowe → połączenie sieci bezprzewodowej (klikamy odśwież listę sieci) → z listy dostępnych sieci bezprzewodowych wybieramy WiFi_Tarman → GOTOWE…
 
Warto również nadmienić, iż od początku letniego sezonu turystycznego w siedzibie Tarnowskiego Centrum Informacji znajduje się specjalne stanowisko komputerowe gdzie każdy turysta za darmo może przeglądnąć strony internetowe z atrakcjami turystycznymi Tarnowa i regionu oraz sprawdzić swoją skrzynkę pocztową.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *