TTG Polska Dziennik Turystyczny

Dni Podróży – 19-21 maja, Sztokholm

W dniach 19-21 maja w Sztokholmie odbędą się Dni Podroży – RESEDAGARNA. Impreza będzie miała miejsce w centrum miasta KUNGSTRÄDGĂ?RDEN (Królewski Ogród). Godziny otwarcia: piatek 10.00-20.00; sobota 10.00-20.00 i niedziela 11.00-17.00.

Dzięki inicjatywie redakcji TTG Polska każdy zwiedzający  będzie mógł otrzymać egzemplarz naszej gazety i nasz hit – dużą mapę atrakcji turystycznych w Polsce.

Organizatorem pierwszej w historii miasta tak dużej, plenerowej imprezy promocyjnej są władze Sztokholmu, które zaprosiły do współpracy związek zagranicznych biur promocji turystycznej ANTOR, którego Polska od lat jest aktywnym członkiem. Uczestnikami tego projektu są przede wszystkim kraje zrzeszone w Antorze oraz szwedzkie biura podróży, oferujące wyjazdy za granicę.
 
Stoisko polskie zgodnie znajdować się będzie w centralnym miejscu wszystkich ekspozycji, mając za
sąsiadów takich potentatów turystycznych na rynkach skandynawskich jak Grecja i Tajlandia!
Tuż obok naszego stoiska promocyjnego znajdować się będzie stoisko komercyjne, skupiające trzy podmioty z branży: szwedzkie biuro podróży ORBIS RESOR, POSTOLOWO GOLF CLUB oraz PLL LOT.
 
Pracownicy POIT-u obsługiwać będą stoisko ubrani w stroje ludowe, co spotka się z olbrzymim zainteresowaniem publiczności.

Jak przewidują organizatorzy imprezę odwiedzi ok.100 – 150 tys. osób – zarówno ze Szwecji, jak i turyści zagraniczni licznie przybywający do stolicy Szwecji.
 
Dyrektor POIT-u w Sztokholmie, Juliusz Sochan, ma nadzieję, że duża ich część trafi potem do Polski.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *