TTG Polska Dziennik Turystyczny

Do Londynu i z powrotem już od 190 PLN

Lufthansa powitała powracających z wakacji nową atrakcyjną promocją. Ceny warte polecenia to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają niskich cen przelotu, oczekując jednocześnie komfortu i bezpieczeństwa podróży. W nowej ofercie Lufthansy  znaleźć można atrakcyjne ceny biletów na przeloty do wielu zakątków świata w Europie, Azji, Ameryce i Afryce .

Chcemy przekonać naszych klientów, że Lufthnasa posiada ofertę dla wszystkich segmentów rynku pasażerskiego. Wraz z partnerami ze Star Alliance oferujemy połączenia do ponad 840 miejsc na świecie. Nasza siatka wewnątrz sojuszu jest doskonale zsynchronizowana, czego mogło doświadczyć już wiele tysięcy polskich pasażerów podróżujących po świecie w sprawach biznesu i nie tylko. Pragniemy, aby jak największa rzesza klientów turystycznych odkrywała korzyści, płynące z podróżowania właśnie Lufthansą. Spójrzmy, już dzisiaj można kupić bilety na przelot Lufthansą do Nowego Jorku i Chicago za 890 PLN – mówi Maria Kowalewska, General Manager Lufthansy w Polsce.

Informacje o promocji „Ceny godne polecenia” można znaleźć na stronie internetowej Lufthnasy w Polsce www.lufthansa.pl  oraz pod numerami telefonów – infolinii “0801 312 312 lub +48/ 22 33 81 300, a także w biurze biletowym Lufthansy, znajdującym się na lotnisku międzynarodowym w Warszawie i Katowicach oraz w biurach podróży IATA w całej Polsce.

Lufthansa oferuje także program Miles & More, przeznaczony dla osób, które często podróżują samolotem. Pasażerowie gromadzą mile, a ich konto mil powiększa się za każdym razem, gdy lecą samolotem, wynajmują samochód lub zatrzymują się w hotelu. Zebrane mile – mogą wymieniać na darmowe bilety lub inne atrakcyjne nagrody. Informacje o Miles & More: www.miles-and-more.com.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *