TTG Polska Dziennik Turystyczny

Do USA z Emirates Airlines

Emirates Airlines, oferuje bilety na podróże z Polski do Nowego Jorku oraz ponad dwustu innych miast w USA, w tym między innymi do Bostonu, Waszyngtonu, Filadelfii, Chicago, Dallas, Miami, Detroit, Phoenix, Los Angeles, San Francisco i Seattle.

Od 29 października będzie można codziennie polecieć z Warszawy i Gdańska przez Hamburg do Nowego Jorku i dalej do większości miast posiadających połączenia lotnicze z lotniskiem John F. Kennedy’ego (JFK) w Nowym Jorku.

Na odcinku Hamburg – Nowy Jork podróżować będzie można nowoczesnym samolotem Boeing 777-300 ER w trzyklasowej konfiguracji (12 miejsc w klasie pierwszej, 42 w klasie biznes oraz 310 w klasie ekonomicznej).  Oba rejsy pozwalają na wygodne tranzyty w Hamburgu na połączenia do/z Polski.

Dyrektor Generalny Aviareps AG na Polskę, Marek Sławatyniec podkreśla, że oferta skierowana jest zarówno do pasażerów podróżujących prywatnie, jak i do ruchu służbowego. „Najwyższa jakość serwisu Emirates Airlines w połączeniu z atrakcyjnymi taryfami do ponad 200 miast w USA to nasze atuty, które, mam nadzieję, doceni polski rynek. Warto dodać, że Emirates Airlines jest jedną z niewielu linii lotniczych oferujących atlantycką podróż również w klasie pierwszej”.

Źródło: Wirtualne Media

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *