TTG Polska Dziennik Turystyczny

Dziś ruszyła 31. edycja targów Arabian Travel Market

Arabian Travel Market
Fot. X @HHAhmedBinSaeed

Pod patronatem Jego Wysokości Szejka Mohammeda bin Rashida Al Maktouma w Dubaju otwarto dziś Arabian Travel Market 2024. Wydarzenie to, odbywające się już po raz 31, jest największą imprezą turystyczną w regionie.

W tym roku w ATM udział weźmie 2300 wystawców ze 165 krajów. Oragnizatorzy przewidują, że targi odwiedzi blisko 41 000 uczestników. Targi potrwają do 9 maja.

Tegoroczna edycja ATM zgromadzi decydentów, liderów branży i specjalistów z branży turystycznej z Bliskiego Wschodu i spoza niego. Targi mają na celu wspieranie nowych połączeń, dzielenie się spostrzeżeniami i odkrywanie innowacyjnych pomysłów, które będą kształtować przyszłość globalnej turystyki.

Arabian Travel Market

W tym roku nacisk zostanie położony również na podróżowanie świadome ekologicznie. ATM 2024 skupi się na wykorzystaniu innowacji, aby przyczynić się do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju. Celem jest stworzenie bardziej zrównoważonego sektora podróży i turystyki dla przyszłych pokoleń.

Targi ATM 2024 organizowane są wspólnie z Dubai World Trade Center i Departamentem Gospodarki i Turystyki Dubaju. Linie Emirates są oficjalnym przewożnikiem targów, a IHG Hotels & Resorts został oficjalnym partnerem hotelowym.

Więcej informacji o targach na stronie https://www.wtm.com/atm/en-gb.html.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *