TTG Polska Dziennik Turystyczny

Egipt zmienia wizerunek z pomocą agencji PR

Biuro ds. Turystyki Ambasady Egiptu w Polsce rozpoczyna współpracę w zakresie public relations z warszawskim oddziałem Fleishman-Hillard (FH).

"Celem prowadzonych przez nas działań jest wzmocnienie wizerunku Egiptu jako jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc wypoczynku wśród osób planujących podróże oraz podwojenie do 2014 r. ogólnej liczby turystów z całego świata odwiedzających Egipt. To jest duże wyzwanie, szczególnie w zakresie zmiany percepcji oraz sposobu w jaki Egipt był prezentowany w ostatnich latach" – komentuje Julia Kozak, odpowiedzialna za oddział Fleishman-Hillard w Polsce.

Działania PR będą koordynowane globalnie przez londyńskie biuro FH, które skoordynowało i przygotowało zarys działań public relations w ramach międzynarodowej kampanii obejmującej 28 państw, w tym: Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Kanadę, Indie, Czechy, Polskę, Rosję, Danię, Szwecję, Finlandię, Norwegię, Włochy, Hiszpanię, Austrię, Belgię, Francję, Niemcy, Holandię, Szwajcarię, Chiny, Japonię, Bliski Wschód (Oman, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Kuwejt), Jordanię, Libię i Egipt.

Źródło: Wirtualne Media

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *