TTG Polska Dziennik Turystyczny

Festiwal Podróży i Czasu Wolnego – Piknik nad Odrą 2024

Piknik nad Odrą
Fot. facebook.com/pikniknadodra/

W dniach 11-12 maja 2024 r. w Szczecinie odbędzie się 33. edycja Pikniku na Odrą. Festiwal Podróży i Czasu Wolnego to jedna z największych imprez plenerowych na Pomorzu, która organizowana jest nieprzerwanie od 1992 roku.

Z każdym rokiem wydarzenie staje się coraz większe – w zeszłym roku pojawiło się na nim ponad 200 wystawców i 60 tys. odwiedzających.

Festiwal odbywający się na Wałach Chrobrego proponuje wiele stref, które przyciągnąć mają osoby nie tylko zainteresowane turystyką, ale również rodziny z dziećmi i młodzież, proponując im wiele atrakcji.

Główną strefą Pikniku nad Odrą są Targi Turystyczne Market Tour, które cieszą się zainteresowaniem wielu wystawców z branży turystycznej, dając im możliwość zaprezentowania swojej oferty. Tegorocznym Regionem Partnerskim zostało Województwo Mazowieckie, zaś Krajem Partnerskim Tunezja.

Na gości imprezy nad Odrą będą też czekać takie atrakcje jak: Jarmark Rozmaitości, Strefa Browarów Rzemieślniczych, Wielkie Gotowanie i Przystań Food Trucków, a także Strefa Zabawy i Wesołe Miasteczko.

Więcej informacji: www.pikniknadodra.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *