TTG Polska Dziennik Turystyczny

Forum Turystyczne Asean 2007 26 stycznia – 3 lutego 2007 Singapur

26 edycję FORUM TURYSTYCZNEGO ASEAN (ATF) odbędzie się od 26 stycznia do 3 lutego 2007. Tematem Forum w roku 2007 będzie: „Pamięć o przeszłości i wspólne kształtowanie przyszłości”, który to temat dokładnie odzwierciedla obecną rzeczywistość regionu Asean, będącego dumnym ze swych osiągnięć i tradycji, lecz będącego też gotowym podjąć wyzwania i możliwości na przyszłość.

Tworząc swoją długą i naznaczoną osiągnięciami historię program ATF 2007 obejmie Ministerstwa Turystyczne ASEAN, spotkania branżowe, Konferencję Turystyczną ASEAN, raporty i relacje medialne, gościnne lunche i obiady, wycieczki do miasta i w całym regionie i wszelką ważną wymianę podróżniczą TRAVEX.

ATF TRAVEX 2007 zjednoczy wybraną grupę dostawców turystycznych oraz kupców korzystających z dobrodziejstw turystyki w wymianie handlowej opartej na sprawdzonym schemacie – wcześniej umówionych spotkań. ATF 2007 ma na celu organizację 550 stoisk wystawienniczych i zebranie około 1600 delegatów w tym 400 kupców, 900 sprzedawców. Asuan, 100 osób na oficjalnych stanowiskach i 120 reprezentantów mediów z całego świata.

ATF 2007 zapowiada się być naprawdę wyróżniającą płaszczyzną sprzedaży IDEALNEJ RAJSKIEJ DZIESIĄTKI świata, według ASEAN i naprawdę oczekujemy Państwa w niezwykłym Singapurze w styczniu 2007

Lim Neo Chan
Zastępca Przewodniczącego i Dyrektor Wykonawczy
Rady Turystyki Singapuru
Przewodniczący Komisji do spraw gości ATF 2007 –  Singapur.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *