TTG Polska Dziennik Turystyczny

GALILEO Leisure – nowy portal rezerwacyjny dla agentów już w Polsce!

Warszawa, 3 marca 2006 – GALILEO, wiodący dostawca globalnych rozwiązań rezerwacyjnych dla branży turystycznej, należący do CENDANT Travel Distribution Services (TDS), udostępnia od dzisiaj w Polsce nowy portal internetowy GALILEO LEISURE – oferujący zasoby siostrzanej firmy Gullivers Travel Associates (GTA / Octopus Travel).

GALILEO LEISURE gwarantuje nieograniczony dostęp do rewelacyjnych stawek w ponad 23 000 hoteli wynegocjowanych przez GTA / Octopus Travel (większość z nich nie jest dostępna poprzez systemy GDS), 3 000 apartamentów i willi, 3 500 lokalizacji rent a car, 2 500 transferów i ponad 4 300 wycieczek fakultatywnych.

Agenci uzyskają też dostęp do informacji dodatkowych, takich jak przepisy wizowe, zalecenia zdrowotne, interaktywne mapy, prognozy pogody, dzięki którym znajdą odpowiedź na najczęściej zadawane pytania przez klientów.

Rezerwacje grupowe dokonane via GALILEO LEISURE są zarządzane przez wyspecjalizowaną sekcję w GTA / Octopus Travel, która pomoże agentom zorganizować cały program turystyczny (rezerwacja hotelu, transferów, wycieczek fakultatywnych itp.) oraz w ich imieniu wynegocjuje ceny i warunki oferty.

„W rozwój naszego nowego produktu do sprzedaży ofert turystycznych włożyliśmy bardzo dużo pracy. Wierzymy, że GALILEO LEISURE jest doskonałym narzędziem pozwalającym na zmaksymalizowanie możliwości rezerwacyjnych oferty która do tej pory nie była dostępna w systemach GDS” powiedziała Alison Bell, Vice President, Leisure Channel, Cendant TDS.
„…a to dopiero początek – planujemy dalszy rozwój tego produktu, który zostanie wzbogacony o kolejne możliwości rezerwacyjne, wykraczające poza tzw. leisure travel.”

„GALILEO LEISURE jest pierwszym w branży turystycznej portalem, który w jednym  miejscu oferuje tak różnorodną i konkurencyjną ofertę do sprzedaży przez biura podróży, zwiększając radykalnie możliwości uzyskiwania dodatkowych przychodów przy jednoczesnym podnoszeniu poziomu obsługi swoich klientów” powiedział Marcin Pilarski, Country Manager Galileo Polska. 

 W ciągu 8 tygodni od zadebiutowania na rynku europejskim, do GALILEO LEISURE zarejestrowało się ponad 2 300 agentów, a średnia wartość rezerwacji wyniosła 390 Euro.

Korzystanie z GALILEO LEISURE nie podlega żadnym opłatom, a rejestracji można dokonać na stronie www.GalileoLeisure.com.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *