TTG Polska Dziennik Turystyczny

Giełda Ofert Turystycznych SILESIA TOUR ZIMA

Już wkrótce place i ulice ogromnego centrum handlowego Silesia City Center w Katowicach, staną się ogólnopolskim centrum turystycznym. W dniach od 24 do 26 listopada 2006 roku odbędzie się II edycja Giełdy Ofert Turystycznych SILESIA TOUR ZIMA. Blisko stu wystawców z 6 krajów ( Austrii, Czech, Słowacji,  Włoch, Węgier i Polski) zaprezentuje swoje oferty na zimę 2006 oraz lato 2007.

Giełda obejmie prezentację licznych biur podróży, hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, ambasad, a także miast i gmin.  Oprócz ofert wypoczynku związanych  z białym szaleństwem, celem giełdy jest wyodrębnienie i zaprezentowanie oferty biur podróży promujących tropiki zimą. Nie można zapomnieć, że podczas zimy – i atrakcji w Austrii, Alpach i Norwegii są także atrakcyjne oferty, gorących miejsc, jak Karaiby, Bahama, czy Dominikana.

Wzorem poprzedniej edycji Giełdy organizatorzy przygotowali dla odwiedzających moc atrakcji, m.in. rozlosowanych będzie kilka dwutygodniowych, zagranicznych wycieczek. Niewątpliwym atutem miejsca, w którym odbędzie się ta jedyna na południu Polski zimowa giełda ofert turystycznych jest przede wszystkim, lokalizacja oraz bezpłatne, obszerne parkingi, darmowy wstęp, a także 150 tys. potencjalnych klientów, którzy każdego weekendu przemierzają place i ulice Silesia City Center.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *