TTG Polska Dziennik Turystyczny

GLOB 2006 odwołany

Szanowni Państwo, Z przykrością informujemy, iż decyzją Dyrekcji Międzynarodowych Targów Katowickich zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego i Sportowego GLOB 2006.

Najważniejszą zasadą jest dla nas dostarczanie Państwu imprez i usług o najwyższym standardzie oraz najbardziej efektywnych biznesowo. Z powodu nagłej zmiany lokalizacji i bardzo krótkiego terminu przygotowań nie jesteśmy w stanie zapewnić, że wszystkie powyższe zasady są możliwe do  spełnienia. Pomimo naszych usilnych starań i podjętych działań zmierzających do zorganizowania tegorocznej edycji GLOB, z przykrością stwierdzamy, iż z przyczyn od nas niezależnych nie jesteśmy w stanie zrealizować tego projektu.

W związku z tym, ze względu na szacunek dla Państwa – naszych klientów, podjęta została decyzja o przeniesieniu kolejnej edycji imprezy na rok 2007, co pozwoli nam na profesjonalne przygotowanie całego wydarzenia.

Jednocześnie zapewniamy, że rozpoczynamy sukcesywny zwrot wpłaconych zaliczek wg kolejności zgłoszeń. Prosimy o przesłanie na adres e-mail: glob@eme-katowice.com lub fax. 32 254 02 27 numerów kont, na które mają być zwracane wpłaty.

Już dzisiaj zapraszamy na GLOB 2007 w dniach 30 marca – 01 kwietnia 2007. Miejscem imprezy będzie główny budynek PWS SPODEK w Katowicach. Dla wszystkich wystawców zgłoszonych na GLOB 2006 oraz dla wszystkich firm z listy rezerwowej przygotowaliśmy specjalny rabat – 15 % od ceny powierzchni. Dziękujemy za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni. Liczymy na Państwa  zrozumienie.
Z poważaniem
Piotr Kubica
Dyrektor ds. Sprzedaży

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *