TTG Polska Dziennik Turystyczny

GOLF SHOW 2006

W dniach od 19 do 20 marca 2006 w Pałacu Targowym (VeletrÂľnĂ­ palác), w Pradze odbędzie się 11 edycja największej czeskiej wystawy golfowej GOLF SHOW 2006. 

Na wystawie zaprezentują się firmy oferujące akcesoria do gry w golfa, ubiór, obuwie, sprzęt do równania trawników, symulatory i wiele innych przydatnych produktów. Wśród wystawców będą obecni także przedstawiciele klubów golfowych. Tegoroczną nowością  będzie prezentacja turystyki golfowej.

GOLF SHOW ( www.golfshow.cz ) jest tradycyjną i jedyną w swoim rodzaju wystawą golfową  w Republice Czeskiej, która prezentuje nie tylko sprzęt i akcesoria golfowe, lecz również nowy, specjalny projekt Turystykę Golfową w Republice Czeskiej. Wystawcy, w ramach organizowania projektu, współpracują z Czeską Centralą Ruchu Turystycznego – CzechTourism (www.CzechTourism.com , www.CzechTourism.cz ), która objęła oficjalny patronat nad projektem. Wystawę odwiedza corocznie około 1500 – 2000 miłośników gry w golfa.

W programie wystawy znajdzie się Międzynarodowa konferencja prasowa na temat: Boom turystyki golfowej w Republice Czeskiej, z udziałem czeskich i zagranicznych dziennikarzy, która odbędzie się 20 marca, o godz. 12:00, w centrum prasowym w Pałacu Targowym.

Nowością tegorocznej edycji GOLF SHOW  jest  workshop, w czasie którego touroperatorzy zagraniczni zapoznają się z ofertą czeskich operatorów turystyki przyjazdowej. Workshop odbędzie się w Pałacu Targowym 20 marca, od godz. 15:00 .

Wystawa GOLF SHOW ma już w Czechach długą tradycję. Pierwsza edycja GOLF SHOW odbyła się w roku 1996 w Pałacu U Hybernu, z udziałem około 30 czeskich i zagranicznych wystawców.  Rosnące zainteresowanie wystawców i zapotrzebowanie na większą powierzchnię wystawienniczą skłoniły organizatorów do przeniesienia wystawy do rozległych pomieszczeń Pałacu Targowego. W roku 2006 oczekuje się udziału około 60 wystawców. Powierzchnia wystawiennicza w roku 2006 wzrośnie o 250 m kw.

GOLF SHOW  stanie się wydarzeniem, które spopularyzuje czeski golf w kraju i zagranicą. Wielkim, ubiegłorocznym  sukcesem Republiki Czeskiej było nominowanie na „Nieodkrytą destynację golfową roku 2005”, w ramach 6 edycji IAGTO Awards, podczas jednych z największych targów golfowych IGTM, w grudniu 2005 na Gran Canarii.  

GOLF SHOW 2006 zgromadzi miłośników golfa z kraju i zagranicy, specjalistów w tej dziedzinie, przedstawicieli mediów i ruchu turystycznego, którzy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów handlowych.

Więcej informacji:

Amara Zemplinerova
Dyrektor Golf Show
e-mail: Amara.zemplinerova@ttg.cz
www.golfshow.cz

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *