TTG Polska Dziennik Turystyczny

Grecka Organizacja Turystyczna współorganizatorem spotkań WTM

Konferencja i dzień poświęcony incentive travel. Przez ostatnie lata World Travel Market koncentrował się na spotkaniach konferencjach i sektorze incentive travel oraz wzroście wyżej wymienionych dziedzin pod względem statusu i ważności.

To samo kryterium zostało podkreślone w tym roku wraz z wiadomością, iż Grecka Organizacja Turystyczna podpisała umowę na dzień turystyki i incentive travel. Komentując wydarzenie przedstawiciel GNTO powiedział „ Fenomenalny rok 2004 wraz z olimpiadą stanowiły bardzo dobry początek dla zwiększenia inwestycji we wszystkich aspektach turystyki, zarówno ze strony rządu, jak i sektora komercyjnego. Grecja z 1000 letnią historią mitologii i kultury przyczyniła się znacząco do wzrostu zainteresowania spotkaniami, konferencjami i incentive travel. W następstwie olimpiady uważa się teraz Grecję, jako naturalny wybór wielu wydarzeń turystycznych i konferencji na wielką skalę. Uległo to zmianie wraz z tym, gdy kraj a dokładnie Ateny stały się jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych, przeznaczonych na organizację zbiorowych wydarzeń turystycznych i konferencji. Saloniki drugie pod względem wielkości miasto Grecji, wyspy Rodos, Kreta i Korfu również zaznaczają swoją obecność, dlatego iż coraz więcej przedsiębiorstw turystycznych docenia tzw. „Grecki efekt”.

„Nie ma lepszego miejsca, ani sposobu, w jaki Grecja mogłaby zaznaczyć swój udział w spotkaniach konferencjach i ofercie incentive travel, niż WTM. Szczególnie w dniu poświęconym wyżej wymienionego sektora. Grecja teraz to idealne miejsce do dokonywania interesów. Ten dzień odbędzie się 7.11. we wtorek. Skoncentruje się na programie zapoczątkowanym w zeszłym roku, a podkreślającym udział sektora hotelarskiego i lotniczego w greckiej turystyce.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *