TTG Polska Dziennik Turystyczny

Hilton otwiera hotel w zabytkowym budynku w Madrycie

Hotel Montera Madrid
Fot. Hilton

W maju otwarty został nowy Hotel Montera Madrid. Jest to pierwszy hotel należący do marki Curio Collection by Hilton w hiszpańskiej stolicy.

Marka Curio Collection by Hilton oferuje wyjątkowe zakwaterowanie w wyjątkowych lokalizacjach. Dlatego wybór padł na ponad stuletni budynek przy popularnej ulicy Montera. Wszystko po to, aby stworzyć hotel, który odzwierciedla kosmopolityczny, towarzyski i otwarty klimat Madrytu.

Hotel Montera Madrid posiada 93 pokoje, w tym osiem ekskluzywnych apartamentów, rozmieszczonych na 10 piętrach, oraz ekskluzywną restaurację, trzy tarasy oraz taras na dachu z basenem i balijskimi łóżkami, z których można podziwiać widoki miasta. Posiada również obszary, które mogą być wykorzystywane do prywatnych imprez.

– Hotel rozszerza nasze europejskie portfolio oraz zapewnia autentyczne wrażenia w centrum tętniącej życiem stolicy Hiszpanii. Liczymy, że Montera Madrid będzie bardzo popularny zarówno wśród hiszpańskich gości, jak i gości z zagranicy – powiedział David Kelly, wiceprezes Hilton Worldwide w Europie.

źródło: hiszpania.news

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *