TTG Polska Dziennik Turystyczny

HITEK z pierwszym kontraktem hotelowym w Szwajcarii na system zarządzania nieruchomościami FLEXIGUEST

Pięciogwiazdkowy hotel 7132 w Vals podpisał umowę z dubajską firmą HITEK w celu zwiększenia zadowolenia gości i wydajności operacyjnej.

Firma HITEK, zajmująca się innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi, część wiodącej grupy Farnek, zajmującej się inteligentnymi i zielonymi obiektami (FM) z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, podpisała umowę ze szwajcarskim pięciogwiazdkowym luksusowym hotelem 7132 w Vals w Szwajcarii na wykorzystanie przełomowego rozwiązania dla branży hotelarskiej.

FLEXIGUEST Property Management System (PMS), z najnowocześniejszą aplikacją mobilną, która została opracowana wewnętrznie przez nagradzanych architektów rozwiązań HITEK, nie tylko zdigitalizuje podróż gości hotelowych od początkowej rezerwacji do wymeldowania, ale może również współpracować z hotelowym systemem zarządzania nieruchomościami (PMS).

Platforma hotelarska może również wysyłać automatyczne aktualizacje elektroniczne i alerty do gości, a także dokumenty rejestracji elektronicznej, e-faktury i e-paragony, wszystko w jednej wygodnej wirtualnej przestrzeni.

„Jako luksusowy szwajcarski hotel, koncentrujemy się nie tylko na oferowaniu naszym gościom wyjątkowych wrażeń, ale także na zrównoważonym rozwoju. Jednym z istotnych aspektów FLEXIGUEST jest unikalna funkcja, która może oszacować emisję dwutlenku węgla generowaną przez każdego gościa podczas pobytu i zapewnić mu koszt, jeśli chce zrekompensować swój ślad węglowy” – skomentował podpisanie umowy Remo Stoffel, właściciel 7132 Hotel, Vals.

7132 (zainspirowany kodem pocztowym miasta) znajduje się w pobliżu alpejskiej wioski Vals, w kantonie Gryzonia i składa się z trzech nieruchomości: 7132 Hotel, House of Architects by 7132 i 7132 Glenner.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *