TTG Polska Dziennik Turystyczny

Holiday Inn Gdańsk i Wrocław wyróżnione za najwyższą jakość

Hotele Holiday Inn Gdańsk i Holiday Inn Wrocław zostały wyróżnione nagrodami Quality Excellence Awards za szczególne osiągnięcia w 2005 roku, zwyciężając wśród ponad 600 hoteli należących do InterContinental Hotels Group (IHG) w regionie  Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA).

Pretendentami do tej nagrody są wszystkie obiekty regionu EMEA reprezentujące następujące marki hotelowe: InterContinental Hotels and Resorts, Crowne Plaza, Holiday Inn i Express by Holiday Inn. Nagroda premiuje najlepsze wyniki w programie Guest Satisfaction Score (GSS-Wskaźnik Satysfakcji Gości), w ramach każdej marki, jak i całej grupy.  

Stworzony specjalnie dla InterContinental Hotels Group „Guest Satisfaction Tracking System” (GSTS) jest programem analizy satysfakcji gości na podstawie ankiet wypełnianych przez gości w trakcie ich pobytu. Goście proszeni są o ocenę hotelu według różnorodnych kryteriów, takich jak: jakość obsługi, jakość i zakres oferowanych usług oraz udogodnień. Opinie wyrażone przez Gości stanowią podstawę dokonania oceny i ustalenia klasyfikacji hoteli w grupie.

Maria Radecka-Mikulicz, Dyrektor Generalny hotelu Holiday Inn Gdansk i Maciej Knyrek, Dyrektor Generalny hotelu Holiday Inn Wrocław zgodnie stwierdzili: “Otrzymane nagrody 2005 Quality Excellence Award niezwykle nas cieszą, to zaszczyt być wyróżnionym wśród tak wielu obiektów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych pracowników, to jest wielkie osiągnięcie całego zespołu, które mamy nadzieję powtórzyć także w przyszłym roku!”

Dyrektor Maria Radecka-Mikulicz i Dyrektor Maciej Knyrek  odebrali wyróżnienia dla Holiday Inn Gdańsk i Holiday Inn Wrocław podczas specjalnej ceremonii wręczenia nagród w hotelu  InterContinental Carlton – Cannes w dniu 5 czerwca 2006.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *