TTG Polska Dziennik Turystyczny

Holiday World 2006 – 23-26.02. Praga

Trwają intensywne przygotowania rządowej agencji CzechTourism do zbliżającej się tegorocznej, jubileuszowej 15. edycji środkowoeuropejskich targów ruchu turystycznego Holiday Word 2006, które odbędą się w dniach 23 – 26 lutego w centrum wystawienniczym w Pradze (VystaviÂątĂ?).

Wspólnie z agencją CzechTourism, na powierzchni 155 m2, zaprezentują się m.in.: Centrum Informacji Ministerstwa Rozwoju Regionu Republiki Czeskiej, Centrum  Rozwoju Regionalnego RCz, Stowarzyszenie Biur Podróży RCz, Stowarzyszenie czeskich biur i agencji turystycznych (AĂ?CKA), ALP, Stowarzyszenie Przewodników RCz, Stowarzyszenie Centrów Informacji Turystycznej, HO RE KA RCz, Kempingi,  Stowarzyszenie Uzdrowisk Czeskich, Koleje Czeskie.

Tegorocznej edycji targów będzie towarzyszyć projekt o nazwie „Turyści mile widziani”, którego celem jest zainteresowanie młodzieży szkolnej i studentów przedsiębiorczością w turystyce. Podczas targów młodzi uczestnicy będą prezentować swoje projekty, najlepsze z nich zostaną nagrodzone.

W ramach „Know How forum”, w piątek 24 lutego, swoimi doświadczeniami z działalności w ruchu turystycznym podzieli się dyrektor Przedstawicielstwa Zagranicznego CzechTourism w Nowym Yorku, Kateøina Pavlitová oraz dyrektor Zagranicznego Przedstawicielstwa CzechTourism  w Madrycie Petr Lutter.

Podczas targów zostaną również wręczone nagrody uczestnikom konkursu na najładniejszą pocztówkę turystyczną w roku 2006 w Czechach.
        

Informacje:
www.CzechTourism.com
www.CzechTourism.cz

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *