TTG Polska Dziennik Turystyczny

Hotel Galaxy – wyjątkowy hotel w centrum Krakowa

Hotel Galaxy Kraków

Hotel Galaxy**** to wyjątkowy hotel w centrum Krakowa, zlokalizowany w sąsiedztwie Starego Miasta, tuż nad Wisłą. To doskonałe miejsce na niezapomniany pobyt w stolicy Małopolski.

Hotel Galaxy jest częścią jednego z największych przedsiębiorstw turystycznych w Małopolsce – Jordan Group. Hotel Galaxy do dyspozycji Gości oddaje 205 komfortowych pokoi w kategoriach: Standard, Business Class i Suite z widokiem na Wisłę. W pełni komfortowo wyposażone pokoje pozwalają na relaks i komfort Gości w trakcie pobytu. Hotel Galaxy jest hotelem w pełni dostosowanym do przyjmowania gości o różnym stopniu niepełnosprawności.

Hotel Galaxy Kraków

Relaks

Relaksowi w Hotelu Galaxy niewątpliwie sprzyja strefa Wellness&Spa, którego centralną część stanowią: basen z atrakcjami wodnymi, jaccuzi z morską wodą, sauna (sucha i parowa), fitness room oraz gabinety masażu i do zabiegów pielęgnacyjnych. Wyjątkowe pakiety Spa (masaże, zabiegi pielęgnacyjne), oferowane w strefie Wellness&Spa oraz wynajem strefy na wyłączność, pozwolą zrealizować pragnienia Gości o strefie komfortu i ciszy.

Hotel Galaxy Kraków

Dla rodzin z dziećmi

W Hotelu serdecznie podejmowani są najmłodsi Goście, dla których przygotowany jest specjalny kolorowy kącik zabaw oraz mnóstwo gadżetów umilających cały pobyt, a wszystko to pod wyjątkową marką własną „be kids be happy”(kidsboxy, malowanki, kolorowanki ). Hotel posiada liczne udogodnienia i atrakcje dla dzieci (pokoje rodzinne, dodatkowe wyposażenie dla małych Gości, ścianka wspinaczkowa, specjalnie skomponowana karta menu dla najmłodszych i stanowisko śniadaniowe z myślą o najmłodszych). Hotel od 8 lat utrzymuje wysoki status w konkursie ogólnopolskim Hotelu Przyjaznego Rodzinie oraz jest laureatem tegorocznego plebiscytu Urzędu Miasta Krakowa w kategorii „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”.Hotel Galaxy z przyjemnością gości zwierzęta oferując niezbędne akcesoria na czas pobytu w hotelu.

Hotel Galaxy Kraków

Centrum Konferencyjne

Nowocześnie wyposażone Centrum Konferencyjne, o łącznej powierzchni 1550 m kw., jest w stanie pomieścić do 1000 osób i oferuje powierzchnie wystawiennicze, bankietowe oraz pozwala na organizację m.in. targów branżowych. Duży parking przy hotelu i garaż podziemny stanowią niewątpliwy atut w centrum Krakowa dla organizacji konferencji, eventów i podobnych spotkań konferencyjnych.

Hotel Galaxy Kraków

Kuchnia

Hotel szczyci się restauracją Andromeda Alfa, która znajduje się w renomowanym przewodniku Gault&Millau, a szef kuchni Piotr Tuźnik jako laureat konkursów, takich jak L’Art de la cuisine Martell oraz Arte Culinaria Italiana, sięga do tradycyjnej polskiej kuchni, którą bardzo ceni. Autorskie receptury Szefa Kuchni kuszą oryginalnymi smakami i aromatami. Andromeda Alfa biorąc udział w Ogólnopolskim festiwalu Sztuki restauracyjnej „Fine Dininig Week” zdobyła I miejsce w Krakowie, III miejsce w Polsce oraz wyróżnienie za Najlepszy Serwis w Krakowie.

 

Hotel Galaxy Kraków

 

www.galaxyhotel.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

3 odpowiedzi

  1. w weekend „maraton tańca” (podobno od soboty do poniedziałku rano z przerwami ale głównie w ciągu dnia – takie info z recepcji) – przez całą noc (podobno przerwa po 7 nad ranem) dudniło jednym rytmem; hotel nie wiedział co zrobić, a spać w pokoju się nie dało. Tragedia, nigdy więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *