TTG Polska Dziennik Turystyczny

Hotel Wit Stwosz – Kraków

Hotel Wit Stwosz

Hotel Wit Stwosz położony tuż przy Rynku Głównym, największym średniowiecznym placu Krakowa i Europy. Od nas wszędzie blisko. Na wawelskie wzgórze, do „Damy z łasiczką” Leonarda da Vinci, do Sukiennic z maszkaronami, do kościoła Mariackiego z cudownym ołtarzem Wita Stwosza, do renesansowych kamieniczek otaczających Rynek, a szczególnie do tej niepowtarzalnej atmosfery magicznego Krakowa. XIV wieczna kamienica przy ulicy Mikołajskiej 28 od zawsze należała do Bazyliki Mariackiej i po zakrętach historii znowu do niej wróciła. Dla Państwa zabytkowe wnętrza zamieniliśmy na kameralny Hotel, gdzie króluje spokój i ukojenie.

Hotel oferuje pokoje: 1, 2 i 3 osobowe oraz luksusowy apartament. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, TV-sat, telefon, klimatyzację. Na naszych gości czekają także zestawy kawowe i codziennie uzupełniana woda mineralna w pokoju.

Hotel Wit Stwosz

Średniowieczne podziemia skrywają wytworną „kamienną” restaurację. Organizujemy szkolenia, zjazdy, spotkania rodzinne i biznesowe. Nieopodal hotelu znajduje się parking strzeżony. Hotel posiada windę. Na terenie całego obiektu, w tym również w pokojach, jest dostępne bezpłatne Wi-Fi oraz internet przewodowy.

Dla naszych gości oferujemy usługi consierge i pomoc w organizacji czasu wolnego, możliwość rezerwacji wycieczek, np. do Kopalni Soli w Wieliczce, zwiedzania Krakowa z przewodnikiem albo melexem.

Serdecznie zapraszamy!

Hotel Wit Stwosz

Hotel Wit Stwosz
ul. Mikołajska 28
31-027 Kraków
tel. +48 12 429 60 26
www.hotelws.pl

Zobacz pozostałe hotele

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

2 odpowiedzi

  1. Na zdjęciach wygląda elegancko i przytulnie. Przy okazji wizyty w Krakowie chętnie się przekonam, czy to tylko ładna reklama, czy faktycznie jest tak uroczo. A Kraków…piękny, chociaż nie ma jak Warszawa!

  2. Przy/w takim reklamowym artykule powinno być podane ile mają miejsc noclegowych.? Co z parkingiem dla osobowych i autokarów? Przykładowe ceny też by cos mówiły. Może warto tam zanocować jak tanio i dobrze dają jeść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *