TTG Polska Dziennik Turystyczny

Idylliczna Indonezja – kolejny sezon tuż, tuż…

Archipelag indonezyjski rozciąga się na przestrzeni ponad 5000 kilometrów wzdłuż równika (to jest w przybliżeniu odległość od Irlandii po Kaukaz), tworząc pomost między Azją i Australią. Z południa na północ rozpościera się na długości 1750 kilometrów. Jego brzegi opływa Ocean Spokojny i Indyjski. Indonezję tworzą tysiące wysp, wśród których najpopularniejsze są: Bali, Lombok, Komodo, Sumba i Papua.

Czy nie jest to jedno z bardziej magicznych miejsc na świecie? Na pewno tak, gdyż rokrocznie przybywają tam miliony turystów. Duży udział w tej statystyce mają turyści, którzy zakupili ofertę w Konsorcjum Polskich Biur Podróży. Oprócz atrakcyjnych cen, wysokiego standardu usług, uczestnicy otrzymują GRATIS  5 wycieczek fakultatywnych, butelkę wina na powitanie oraz 90 minut relaksującego masażu. 

Konsorcjum Polskich Biur Podróży już przygotowuje się do kolejnego sezonu. W ciągu kilku najbliższych dni zostanie wydany najnowszy katalog Indonezji wraz z cenami do końca czerwca 2007. Już teraz wiadomo, że ceny będą bardzo atrakcyjne. Dodatkowo, ten jeden z polskich touroperatorów przygotował dwie wspaniałe oferty spędzenia SYLWESTRA 2006/ 2007 na wyspie Bali. Jest to odpowiedź firmy na ogromne zainteresowanie taką formą organizacji czasu w tę najważniejszą noc roku wśród klientów.

Aby poznać szczegóły obydwu ofert zapraszamy wszystkich na stronę www.konsorcjum.com.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *