TTG Polska Dziennik Turystyczny

III Polsko – Rosyjskie Forum Turystyczne

W dniach 1 – 6 listopada 2006 r., w Łodzi i regionie łódzkim odbędzie się trzecia edycja Polsko – Rosyjskiego Forum Turystycznego. Organizatorem Forum z udziałem przedstawicieli branży turystycznej z Rosji i Polski jest Polska Organizacja Turystyczna , Urząd Miasta Łodzi oraz Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego.

Tegoroczna edycja Forum poświęcona jest promocji walorów turystycznych Łodzi i regionu łódzkiego. W trakcie pobytu w Łodzi planujemy zorganizowanie dwustronnych rozmów handlowych w formie workshopu, który umożliwi polskiej branży turystycznej prezentację oferty przyjazdowej.

Jak co roku akwizycją touroperatorów z rynku rosyjskiego zajmuje się Ośrodek POT w Moskwie oraz Rosyjski Związek Przemysłu Turystycznego. Naszym zamierzeniem jest zaproszenie głównie touroperatorów, którzy prowadzą lub zainteresowani są sprzedażą ofert dotyczących Europy Centralnej i rozważają wprowadzenie ofert z Polski. Szacujemy, iż w Forum weźmie udział ok. 80-90 touroperatorów z Rosji.

Polska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do udziału w workshopie, który będzie miał miejsce w dniu 3 listopada , w Pałacu Poznańskiego w Łodzi ( Muzeum Historii Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15 ) , w godz. 10.00 – 14.00. Po jego zakończeniu planowany jest wspólny lunch branży polskiej i rosyjskiej.

Podobnie jak w roku ubiegłym formuła workshopu przewiduje 15-minutowe rozmowy handlowe. Stroną „aktywną” będą biura rosyjskie, natomiast biura polskie otrzymają do swojej dyspozycji oznakowane stoliki. Nie przewiduje się rozmów wg ustalonego wcześniej grafiku.

Po otrzymaniu potwierdzeń uczestnictwa POT opracuje i prześle Państwu listę biur rosyjskich. Touroperatorzy rosyjscy otrzymają analogiczną listę dotyczącą strony polskiej wraz z krótkim opisem.

Zgodnie z założeniami imprezy, zaproszeni przedstawiciele branży rosyjskiej nie będą ponosić żadnych kosztów związanych z uczestnictwem w FORUM. Udział branży polskiej w warsztatach w dniu 3 listopada br. będzie również bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona . Decydować będzie kolejność zgłoszeń. W miarę możliwości prosimy o wydelegowanie po jednym przedstawicielu z firmy.

Dodatkowych informacji na temat forum udziela p. Magdalena Krucz, tel. 022 536 70 44, email: Magdalena.Krucz@pot.gov.pl

Lista hoteli, jak również arkusz zgłoszeniowy dostępne są na stronie
http://www.pot.gov.pl/wazne/warsztaty/

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *